İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal'da rakipsiz bozdurma oranları!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh ya resmen ben dolandırıcıyım diyosun ya hiç utanmada kalmamış

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-4 haftadir uyeyim ama bu forumu cok seviyorum. Kommunite muthis, dayanisma super.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Enis Kardeşim hostingde başarısızdım ondan yapamadım elimde patladı ve geri dönüşüm yadamadim ve elimde patladi demek istiyor galiba. Ancak Paypal da elime yüzüme bulaştirmayacam abilerim bana şans verin demek istiyor gibi algiliyorum :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim tanıdığım bikaç kişi var paypal bozan ve çok da memnunum bence hosting te dolandıran paypalda dolandırması daha kolay değil mi sonra arkadaş yeniden çıkacak ve bunda e-gold bozuyorum diyecek hosting ve paypalda dolandırdım bunda farklıyım diyecek bu böyle bir masal gibi uzayıp gidecek:)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim tanıdığım bikaç kişi var paypal bozan ve çok da memnunum bence hosting te dolandıran paypalda dolandırması daha kolay değil mi sonra arkadaş yeniden çıkacak ve bunda e-gold bozuyorum diyecek hosting ve paypalda dolandırdım bunda farklıyım diyecek bu böyle bir masal gibi uzayıp gidecek:)

Gökten 3 elma düşer.Biri bozdurana diğer iksiside yere düşsün. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.:D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ha ha şaka gibi vallaha ya:) enis alem adamsın:) türkiyenin en komik dolandırıcısısın

kutluyorum seni

L

LifeNIC~

Misafir
paypalda insanları dolandıracağımı söylemedim. ben yıllardır piyasada bilinen biriyim, tanıyanda zaten tanıyor. çoğu kişi için dolandırıcı sıfatıyla anılsamda, bunun yalnızca hostingde geçerli olduğunu unutmayın. tamam haklısınız hostingde öyleyim, bana sorsanız kendimden bile hosting almam -ki ben yüzlerce müşteriye hizmet verirken, kendi sitelerimi başka web hostinglerde bulunduruyordum.

artık değiştim demiyorum, hala aynıyım. sunduğum hizmetleri ise isteyen dener isteyen denemez. teklifim yukarıdadır, gerisi size kalmış.

Süpersin..
10000$ paypal bozdursam % kaç dolandırırsın acaba? :D

Dikkat et PayPal şakaya gelmez şeytan doldurur :p

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben arkadaşlara bozarım paypali sonra sende tümletirim :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar fazla üstüne gittik sanırım. Boşa vakit kaybetmeyelim bu topicde. 2 gündür gülüyorum. Tek hoşuma giden o...:)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
Enis Kardeşim hostingde başarısızdım ondan yapamadım elimde patladı ve geri dönüşüm yadamadim ve elimde patladi demek istiyor galiba. Ancak Paypal da elime yüzüme bulaştirmayacam abilerim bana şans verin demek istiyor gibi algiliyorum

Yok arkadaş direk dolandırıcı ama öyle inkar eden ahlaksızlardan değil çok net reklamlarını dolandırma macerasını hatırlıyorum (ben mağdurlardan değilim) :)
ben anladığımı söyliyeyim nitekim delikanlı dolandırıcı olduğu için sözünün arkasında durur.

Paypal'larınız %5'e varan rakipsiz komisyon oranlarıyla bozulur.
Gönderdiğinizin %5 i bankaya gönderilir !

İlk bozuracak 5 kişiye müthiş oranlar sunuyorum.
mantık : ilk 5 de sorun çıkarmıyımki sazanları toplu halde dolandırırım.

ama genel olarak toplarsak geçen host/vps işinden kalan paraları anca bitirebildim. 1-2 sene daha idare edecek bi vole vurmam lazım bi el atında dolandırıyım sizi

Enis bey
script işindede elmasgunes i çarpmıştı, hmm
şimdi bi toplayalım

hostingde dolandırmak ayrı, scriptte dolandırmak ayrı, bu ayrı..

en ayrı olanıda heralde aynı isimle tekrar tekrar farklı yöntemlerle dolandırmak olsa gerek ben gene paypal bozdurmaya gidenlerin olacağını düşünüyorum hadi hayırlısı bakalım

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya iyide adam zaten soylkuyor %5 rakipsiz diyor :D %5 size veriyor. buda rakibi yok demek oluyor aldıgı komisyonda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5