İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypaldaki ödemeleri çekmek

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal da olan mevcut bakiyemizi ne gibi bir yöntemle çekebiliriz bilgisi olan varsaya yardımcı olabilirmisiniz.

H

hostcu

Misafir
çekemezsin ama forumda bu işle ugraşan elemanlar var % alarak sana paranı yolluyolar

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yüzde on a parani transfer ettirebilirsin yada nakit para yerine harcarsin netten birşey alirken

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranın yollanması max bir miktarı varmı mı peki ödemeyi nasıl alıcaz ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
unverifiedi paypal member isen 200 dolardan fazlasini gonderemezsin sinirsiz alabilirsin

M

murme

Misafir
o olay nasil oluo ben cc yi onaylattım ama adresimin onaylanmadigini sölüo paypal ebaydan bişi almaya kalktigimda

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar acil cevaba ihtiyacım var
benim paypal hesabımda eklenmiş kredi kartım yok-çünkü kredi kartım yok :) - bu durumda
benim paypal hesabıma başkası ödeme yapılabilirmi
yapılırsa ben o parayı nette kullanabilirmiyim ?

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
PayPal'daki baska bir kullanici sana para aktarabilir.
PayPal disinda bir kullanici sana kredi karti ile para aktaramaz (daha dogrusu aktarir ama sen hesabina gecmesi icin kredi kartini eklemen gerekir - verified + premium/business account durumu)

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısacası sorum şu bakiyemdeki parayı nasıl alabilirim bana bu konuda yardımcı olun

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
PayPal'daki baska bir kullanici sana para aktarabilir.
PayPal disinda bir kullanici sana kredi karti ile para aktaramaz (daha dogrusu aktarir ama sen hesabina gecmesi icin kredi kartini eklemen gerekir - verified + premium/business account durumu)
cevabın için teşekkürler,
anladıgım su yanlışsa düzeltin
sadece paypal hesabı olan biri bana para gönderbilir ben gelen parayı ancak hesabıma kredi kartı eklersem alabilirim yada kullanabilrim
ama hesabımda kredi kartı olsada olmasada bana ödeme yapabilirler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link100.net forumda %10-15 komisyonla bu işi yapan insanlar var. onlarla iletişime geçmeni tavsiye ederim.
örnek: referxchange

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka yolu yok. ya da amerikada hesap açacaksın. amerikada bir tanıdığın da olabilir ama komisyondan daha pahalıya gelir.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referxchange'e bozdurabilirsin. komisyon oranını bilmiyorum ama ben henüz bir sorun yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5