İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypaldan nefret ediyorum :(

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki oldu paypal hesabıma kredi kartı eklemeye çalışıyorum her ikisindede hesabımdan 1.95 paypal hazretleri kesiyor sonra card disabled oluyor nasıl iş anlamadım parayı keserken iyi kartı eklemeye gelince kartı bloke ediyo :mad:

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes turk credi karti eklemeye calisiyosan bu mecbur bi olay. bankadan gelen dekontlarini incele ve paypal i bul. onun gectigi yerde 4 haneli bi numara olmasi lazim. o numarayi hesabinda giriceksin. guvenlik icin yapiyolar bu olayi. daha sonra sana o parayi iade edicekler yani.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve mail at fax felan istiyolar urasma paypal numaranı mail at böle böle geldi numaram ama kartım bloke acın diye 1 hafta içinde acılıyo :)

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de sanal kredi kartı eklemeye çalıştım, kabul etmedi. Ama alışveriş yaparken bu kartı paypalda bir kaç kez kullandım. Ekstreye baktım, belki diğer işlemlere koyarlar bu kodu diye, 4 haneli numara felan bulamadım. Tekrar ekleyeyim dedim olmadı. Sizce ne yapmalıyım?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cepwap' Alıntı:
Ben de sanal kredi kartı eklemeye çalıştım, kabul etmedi. Ama alışveriş yaparken bu kartı paypalda bir kaç kez kullandım. Ekstreye baktım, belki diğer işlemlere koyarlar bu kodu diye, 4 haneli numara felan bulamadım. Tekrar ekleyeyim dedim olmadı. Sizce ne yapmalıyım?
ben sanal kart ekledim kabul etti, verify da ettirdim. garanti sanalkart bu arada seninki hangi bankanın?

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
unverify yazan yere tıklayacaksın onaylatmak için gelen yönelgeleri izle
1.95 $ kestir
son ekranda 4 sayı isteyecek oraya, extrade paypal xxxx yazan yerdeki sayıyı gireceksin verify olacaksın

Serbülent Daşkın

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Allah, benimki de sanal world card(mastercard) olmadı.
Bi daha deniyeceğim.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cepwap' Alıntı:
Allah Allah, benimki de sanal world card(mastercard) olmadı.
Bi daha deniyeceğim.
hesaptan karta para geçtin mi insanlık hali unutursun filan

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha tamam bu sefer oldu, limit tanımlamıştım zaten unutmadım ama düzeldi.

Bir sorum var, ben bu paypalı kişisel kullanıyorum. Ticari olarak kullanmak istesem, birkaç şey satmak için, ne yapıyoruz?, yani müşterinin paypal hesabı yok onun için para gönderemiyor.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam bunu da öğrendim paypalın sayfasından.
Sağolun arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5