İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'dan para almak,

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
paypal'dan ödemeleri eklediğim kredi kartına alabilir miyim,
ek olarak ne kadar komisyon alıyor,

şimdiden teşekkürler,

G

guajira

Misafir
Böyle bir şeyi hiç duymadım. Sadece banka hesabına aktarılıyor diye biliyorum ben. Yanlışım vrsa düzeltin.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende tr kredi kartlarina boyle bir işlem yapılmadigi duydum hesaba yatirmadiklarii gibi

Q

QuicK

Misafir
Evet TR Kredi kartlarına paypaldaki paranızı alamıyorsunuz.. Ancak diyelimki Herhangi bir alisveris sitesinden alısveris yaptınız. Ve alisverisi yaparken kredi kartinizdan paypala yükleyip ödediniz. Ve üründen memnun kalmadınız. Iade ettiğinizde paypal kredi kartınıza geri yukluyor..
Öyle duymustum ;)

C

cappytoi

Misafir
QuicK' Alıntı:
Evet TR Kredi kartlarına paypaldaki paranızı alamıyorsunuz.. Ancak diyelimki Herhangi bir alisveris sitesinden alısveris yaptınız. Ve alisverisi yaparken kredi kartinizdan paypala yükleyip ödediniz. Ve üründen memnun kalmadınız. Iade ettiğinizde paypal kredi kartınıza geri yukluyor..
Öyle duymustum ;)
ooo bunu yapana kadar :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
paranı kredi kartına çekemezsin.
refund başka bir olaydır.
yakın bir tarihte (ama bu sene değil) paypal çekle ödeme yapmaya başlıyacak.

R

rolfgrin

Misafir
paypal'deki parayı çek olarak çeviren siteler duymuştum adreslerini tam hatırlamıyorum, bir miktar da komisyon alıyorlar

en temizi paypal'i beklemek ya da bazı harcamalarını oradan yapmak, mesela aylık hosting kirası gibi..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuicK' Alıntı:
Öyle duymustum ;)
bana tam tersi olmuştu, kredi kartı ile yaptım odemeyi sonra sorun çıktı adam kredi kartına refund edemiyoruz ancak paypala olur dedi öyle yaptı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5