İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypalı ve Kredi Kartı Olanlar

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok acil ödeme yapmaya ihtiyacım var.
hostgator ödemesi yapmam gerek. bugün son gün. ama paypal ödemeyi yapmama izin vermiyor...
kredi kartından aktarmam gerektiğini söylüyor. kredi kartım yok ve verify yaptığım kart sanaldı.
benm yerime ödeme yapabilecek varmı? işbank online havale veya avea tl olarak ödeme yapabilirm.
yanlız çok acil lazım fatura ödeme seceneği kapanırda hostingimi kaybedersem çokda ihtiyacım kalmayacak bu işleme. varmı yardm edebilecek?
9.95dolar gerekli bnm adıma ödemeyi yapan kişiye paypal olarakda ödeme yapabilirm.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Paypalın bize büyük keleği. Paypal bakiyesini yurtdışı ödemeler için kapadı ve başımıza bunlar geliyor.

Eğer bir çözüm bulamazsan hostgatora bir mail at. Adını hatırlayamadım ama R10'da yazan bir Hosthagor yetkilisi arkadaş var. Bu ödeme problemine bir çözüm bulmaya çalışıyor. Geciken borçlar için host kapatmaya karşı belli bir süre tanımaya falan çalışıyordu.

Yardımcı olmak isterdim ama aynı problem bende de var. Paypalda para var, harcayamıyoruz.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Paypalın bize büyük keleği. Paypal bakiyesini yurtdışı ödemeler için kapadı ve başımıza bunlar geliyor.

Eğer bir çözüm bulamazsan hostgatora bir mail at. Adını hatırlayamadım ama R10'da yazan bir Hosthagor yetkilisi arkadaş var. Bu ödeme problemine bir çözüm bulmaya çalışıyor. Geciken borçlar için host kapatmaya karşı belli bir süre tanımaya falan çalışıyordu.

Yardımcı olmak isterdim ama aynı problem bende de var. Paypalda para var, harcayamıyoruz.

Nasıl kapadı?? Yani ben Rusyadayım Rusyadayi hesabıma Türkiyeden para gönderemezlermi?

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Cankurt bey,
Bende moskovadan yeni geldim ama Türk paypalı malesef rusyadan çekilmiyor.

iyi çalışmalar

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Nasıl kapadı?? Yani ben Rusyadayım Rusyadayi hesabıma Türkiyeden para gönderemezlermi?

Rusya ya da başka bir ülkeye paypal üzerinden para gönderilebiliyor. Ancak sadece kredi kartı kullanılarak. Paypal bakiyesinden ( paypal balance ) yurtdışındaki herhangi bir ülkeye para göndermek, harcama yapmak engellendi. Sadece Türkiye'den açılmış hesaplara paypal bakiyesinden para yollanabiliyor.

Yani Türkiye'den size para göndermek isteyenler ancak kredi kartı kullanarak para yollayabilecekler artık.

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
hrunymaz arkadaşın yazdığı doğru eğer Türkpaypalınız varsa ve Türkseniz sadece Türklere paypal bakiyenizi gönderebiliyorsunuz, Türk olmayanlara kredi kartından ödeme yapmak zorundasınız, ayrıca paranızıda kendi adınıza açılmış Türk bankasından veya kredi kartına göndererek çekebiliyorsunuz. Gerçi ben 3 defa kendi adıma açılan Türk bankasını denedim para gelmedi her seferindede benden 10tl kesti ama normalde önceden 1 kere 350 tl çekmiştim normal geliyordu, şu anda bir soprun var paypalda içinde biriken paraları kullanamıyoru çekemiyoruz.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sanırım kişisel paypal hesabınada sadece 5 defa kredi kartıyla ödema alabiliyorsun. Açıkcası ben bu paypala hiç güvenmiyorum. Bir ton şey okudum olumsuz!!

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
şu anda bir soprun var paypalda içinde biriken paraları kullanamıyoru çekemiyoruz.
Geçtiğimiz pazar ve pazartesi, 2 ayrı paypal hesabından çekim yaptım. İkisi de 3 gün içinde hesaba yattı. Ben de henüz bir problem yaşanmadı. Açıkcası başımıza yeni problemler açılmadan bütün paypal bakiyelerini hesaba geçirmeye çalışıyorum:) Biri onaysız hesap. Bakalım kredi kartı eklemeden bütün paypal bakiyesini çekebilecek miyim.

Açıkcası ben bu paypala hiç güvenmiyorum. Bir ton şey okudum olumsuz!!
Okudukların doğru. Adamlar alternatifsiz olmaları nedeniyle ( en azından türkler için ) her türlü gasp yollarını kullanabiliyorlar. Mümkün mertebe içeride yüklü miktar bırakmamaya dikkat etmek lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5