İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'ın böyle bir prosödürü varmı?

R

RevenuE

Misafir
Arkadaşlar herhangi bir sorunda pp kredi kartı scan yada fax istiyormu? Ben aynı soyisimden olmayan bir tanıdıgımın kartını girdim fakat kendi ismimle, kimlik ve fatura istiyor diye duymustum problemlerde.. Kredi kartıda istedigi oluyormu?

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit: Pardon yanlış anlamışım sorunu, başkasının adına ait olan bir kredi kartı için kendi adını yazamazsın.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi isminizle başkasının kartını kullanamazsınız. Kredi kartı bilgileri doğru olmadığı için paypal sizden kredi kartı scan/fax ister.

R

RevenuE

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Kendi isminizle başkasının kartını kullanamazsınız. Kredi kartı bilgileri doğru olmadığı için paypal sizden kredi kartı scan/fax ister.

Kartı kabul etti ama.. 4 haneli pini bile girdim. Sorun olurmu bu ileride?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük ihtimalle, kart üzerindeki isim ile sizin yazdığınız ismin aynı olmadığını gördükleri zaman sorun olacaktır.

R

RevenuE

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Büyük ihtimalle, kart üzerindeki isim ile sizin yazdığınız ismin aynı olmadığını gördükleri zaman sorun olacaktır.

peki yeni bir kart eklesem yeniden verified ettirmek istesem olmaz diymi? artık geri dönüsü yoktur?
ve bunu farketmeleri halinda içerideki paraya bloke koyarlarsa o para nasıl kurtarılır. Üzerine yatıcak halleri olmaz elbette diymi elbet bir geri dönüsü olur?

R

RevenuE

Misafir
valla beyler yardım etseniz. Ona göre pp e almicam ödemeleri, alırsam içeride kalırsa ya adamlar ödemezse paralar adamlardamı kalıcak :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
şuanda bu kartı silemiyorsunda değilmi.bende visa electronu ekledim kardeşimin adına ama fax filan istediler..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
walla paypal sayfasında yazıyor istenilen belgeler ama parayı tam olarak çekemediler o 1,95$ olan parayı belki ondan olabilir.birde sanırım bu paypalda kredi kartının ismi aynı olması onemli değil soyadlarının uyması şart sanırım..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senden belgeleri faxlamani isterler tabiki bu arada hesabin limited dir
belgeleri gonderirsin her belgeyi gonderenin limitedi kalkacak diye bir sart yok
belgeleri gonderdikten sonra uygun gorulurse limitedin kaldiriliyor
uygun gorulmeyim limitedin kalkmaz ise 180 gun suresi var icerideki paran 180 bekletiliyor 180gun sonunsa icerideki paran sana eft Yapiliyor (40$ eft masrafi kesiliyor ) ve hesabin kapatiliyor
Kredi karti ekleme konusunda daha once Ben aramistim paypali
verdikleri cevap
A ismine Kayitli bir hesapta b ismine kayitli bir kredi karti ekleyemiyorsun
A ismine ve A ulkesine kayitli bir hesap ta A ismine kayitli ama B ulkesinden kayitli bir kredi karti bile eklemek yasak

R

RevenuE

Misafir
yani sonuç olarak şu.

Benim adım x y atıyorum fakat z c nin kartını kendi adımla eklersem,verified yapsam dahi bu anlasıldıgında hesap limited oluyor. 180 gün boyunca limited kalkmazsa 180 gün sonunda içerideki parayı 40$ kesip bana eft yapıyorlar. Içerideki paranın üzerine oturmuyorlar.

dogru anlamısmıyım?
cevaplar için tesekkurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi