İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PAYPALIN VAR DERDİN VAR ACİL YARDIM!

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben paypaldan hesap açtım daha sonra bu açtığım hesabı sildim.Tekrar
yeni bir hesap açtığım zaman kredi kartımı onaylatmak istedim daha önceki hesaptada aynı kredi kartı numarası kullanıldığı için kartı kabul etmedi.Paypalda hesabınız kullandığınız kredi kartı üzerindeki isimlerle aynı olmak zorundamı yani başkasının adına olan bir kredi kartına ödeme yapılıyormu!
Ayrıca ben bu paypaldaki kart sorununu nasıl çözebilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim zira paypal hesabımdaki parayı kart numaramı kabul etmediği için kredi kartıma aktaramıyorum.
Bu paypaldan nasıl alacaz paramızı bilen varmı.
Şimdiden teşekkürler.

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu okuyup geçerek beni aydınlatmış olmuyorsunuz.Forumda bu konuda bilgisi olan hiç kimse yokmu?

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- konu yanlış yerde..
2- paypalda kullandıgın kart sana ait olmalı.
3- önceki hesabında öyle bir kartının oldugunu ve silinmesini istedigini mail at işe yarar belki ;)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Farklı kredi kartını kabul eder.Kredi kartı adı kısmına kredi kartının üstündeki ismi değil kendi isminizi giriniz.Numara ve geri kalan kısımlar aynı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5