İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypalkontorland.com ile Paypaldan Cebe TL Yükle. Hemde 3 operatöre birden!

hlkcml

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık güvenli ve hızlı bir şekilde Paypal'dan cep telefonunuza kontör (TL) yükleyebileceksiniz.

Vodafone, Turkcell, Avea GSM operatörlerinin hepsine kontör yükleyebilirisiniz.
Kontörler direkt operatör tarafından yüklenecektir. Yükleme numarasıyla filan uğraşmayacaksınız.

Gelin siz de bu ayrıcalığı yaşayın...

www.paypalkontorland.com

Yükleme yapan arkadaşlar buradan geri bildirim yaparlarsa seviniriz. Saygılar...

hlkcml

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevmedim siteyi tasarım berbat, hele şu mausumu taciz eden saatten hiç hazzetmedim.
hayırlı satışlar

Teşekkürler Ozanti. Senin için o saati kaldırdık :) Site tasarımı konusunda haklısın ama "biz işimizi güzelce yapalım sonra gelen yorum vs. göre düzeltiriz" demiştik. değerli yorumun için teşekkürler. ayrıca sistemi kullanmak istersen bekleriz...

HuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımı dışında güzel bir sayfa. Umarım beklentilerini karşılar. Başarılar diliyorum.

yasakhayat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam tersi oluyormu : ) 20$ Paypal alabilirmiyim 30 Tl Avea karşılığında ?

Endeksbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle kendisi çok güvenilir hızlı biri .

yüklü kontör alışverişi yapıldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi