İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypopup.com 230$

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
All visitor impressions are 24 hours IP unique.

50,000 impressions english All Countries Full Page Pop-Under $230.00 $4.60

günlük 50 bin tekile 230$ aylık mı yoksa günlük mü ödeniyor ? Ya da belli bir zaman dilimi mi var ?
(impressions gösterim demektir demeyin)

paypopup kullanan arkadaş var mı ?

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Impression gosterim demektir :)

Tum ziyaretciler USA kokenliyse 50.000 tekile $230 odedigini iddia ediyor, diger ulkelerde bu fiatlar dusuyor.

Sistemi kullanmiyorum heyhat "bu tur trafik satan" siteler genelde ODEMIYOR! (Reklam icin bir iki kisiye odeyecek tabii.)

Selamlar

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beş para etmez bir yer. Bayağa kullandım ama sonuç hüsran... Hem kazandırmıyor, hem reklamlarına sık sık ulaşılmıyor, hemde ödeme alan görmedim...

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o 50.000 impressions 230$ olayı reklam verenler için, publisher için değil, yani reklam veren 230$ ödüyor ve 50 bin gösterim hakkı alıyor. paypupup tr hitlere çok çok çok az komisyon veriyor. 1 cpm yaklaşık 10cent tr için :)

ama eğer yabancı hitim var diyorsanız 1cpm ye 4-5$ alma şansınız bile var

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorumu biraz açıklamak gereği duyuyorum. 230$ aylık mı yoksa o sayıda gösterim olana kadar mı ?
(hem reklam veren hem de reklam alan için)

M

murme

Misafir
resillik popup sponsorlardan 1000 gösterime 2$ ödiyen garantili yerler var ben o kötü şeyleri sevmiyorum

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link-TR.Com' Alıntı:
@Aforizmalar; 250 $ = 50.OOO Gösterim

Bu konu 3 ay önceye ait. Şimdi tasarımı değiştirmişler , herşey daha çok anlaşılır.

Bu da bir örnek :

ID # of Credits langTarget geoTarget Ad Type Price CPM

440 100,000 All languages All Countries Full Page Pop-Under $230.00 $2.3

507 100,000 All languages All Countries PopIn Floating Banner $174.00 $1.74

2.3$ güzel aslında bin gösterim için. 100k gösterim ile günde 230$ kazanıyorsak çok iyi. Ama hiç bahseden duymadım.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sepya' Alıntı:
Beş para etmez bir yer. Bayağa kullandım ama sonuç hüsran... Hem kazandırmıyor, hem reklamlarına sık sık ulaşılmıyor, hemde ödeme alan görmedim...

3 aydir odeme aliyorum. Birincil siteleriniz icin pek faydali olmaz. Ama arka planda kalan siteleriniz icin dusukte olsa kazanc sebebi olabilir. ABD ve Ingiltere trafigine iyi odedigi dogru.

K

kahvelak

Misafir
MoD' Alıntı:
3 aydir odeme aliyorum. Birincil siteleriniz icin pek faydali olmaz. Ama arka planda kalan siteleriniz icin dusukte olsa kazanc sebebi olabilir. ABD ve Ingiltere trafigine iyi odedigi dogru.
odeme sekilleri nedir acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi