İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypopup.com ödemiyormu ?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neredeyse 50 USD limitini aşalı iki ay oldu. İki aydır paypal hesabıma parayı yatırmadılar bu gün yine yatırılacak görünürken yine yatmadı. Paypopup Kullanan oldumu daha önceden ?

M

messmedia

Misafir
ayın 1'inde bazende ayın tam son günü, mesela dün gelmişti

M

messmedia

Misafir
ziyaretçilerin Türk ise öyle yapmış olabilirler, neden canlı destek bölümüne girmek yerinde burada vakit kaybediyorsun ki

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu ay ödeme aldım hatta 3 gün erken ödeme yaptılar bana ayın 29 unda para paypala gönderilmişti.

M

messmedia

Misafir
evet erken ödüyorlar, daha doğrusu çok fazla üye var vırvır yapmasınlar diye erken ödemeye başlıyorlar :p

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 518$ lık çekim geldi. akbank 100$ komisyon istedi muhabir ücreti olarak 15$ şube alacakmış. geçen seferde öyle 50-100 $ demişlerdi 15$ aldılar ama bu sefer görevli başka yerlere falan sorunca korktum 115$ alırlarsa bide yanarız.

paypopup çekini bozduran varsa yorum bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5