İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pc de net sorunum

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a Arkadaslar kendi pc mde googlede rahatca dolasabiliyorum ama her hangi bir siteye girmek istedigimde sunucu bulunamiyor hatasi ile karsilaasiyorum.
pc de sadece appserv kuruluıdr.format attim sorun yine aynı

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
once komut satirindan 195.175.39.39 ip sini pinglemeyi dene eger ping aliyosan ve halen nete giremiyosan bu ipyi ve 195.175.39.40 ipsini kullandigin ethernetine dns olarak ata eger ping aliyosan ve bunlarida dns e yazdigin halde giremiyosan ping yahoo.com olarak bak cozuluyosa kullandigin browsere bi exploit bulasmistir yada proxy islenmistir baska bi browser dene veya kullandigin browserde bu dediklerimi temizle veya sil.sora gel goruselim :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
S.a Arkadaslar kendi pc mde googlede rahatca dolasabiliyorum ama her hangi bir siteye girmek istedigimde sunucu bulunamiyor hatasi ile karsilaasiyorum.
pc de sadece appserv kuruluıdr.format attim sorun yine aynı

Problem meydana gelmeden önce modeminizde bir degisiklik yaptiniz mi?

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Modemde herhangi bir değişiklik yok ve yeni bir kurulum yaptığın halde bu hatayı alıyorsan getir ben kurayım diycem. Başka bir çözüm yolu göremiyorum.

Cod3rwish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlat -> Cmd -> Cikan pencereye ping 192.168.2.2 yazarsanasiz Sorunun cözülüceğini inaniyorum

Cod3rwish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım Adsl bağlantısının kopmasıyla Ping atmanın ne alakası var.Hem neden 192.168.2.2 'e ping atıyosun :D

Durum Evdeki Bilgisayarda Olduğu için Eğer internet Cafe Gibi Coklu Kullanilan Bir Ağ üzerindeyse 192.168.2.x Ping Atip Düzeliceğini Görüceksiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5