İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pc den sinema, dizi, radyo ve tv izle

teknol1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır yapmakta olduğum proğramı sizlerle paylaşmak istedim. proğram boyunca emeğini esirgemeyen arakadaşlarımızada teşekür ediyorum. proğramın ismi İZLEME KUTUSU.
İZLEME KUTUSU. proğramı internet üzerinden canlı olarak seçilmiş televizyon kanalları, radyo kanalları, sinemalar, diziler ve seçilmiş videoları izlemenize olanak sağlar. proğrama yeni eklenen tv, radyo ve sinemalar güncellenebilme özelliğine sahip. proğramın en büyük özelliği tv, radyo, sinema ve dizi İzlerken kesinti ve duraksama yapmadan izleme imkanı da sağlamaktadır. İZLEME KUTUSU proğramının hazırlanmasında sponsorluğu üstlenen TEKNOLOJİ TASARIM - TEKNOLOJİ VE TASARIM-TEKNOLOJİ HABERLERİ-İCATLAR-BİLİM ADAMLARI ‘ a teşekürler..
izleme_kutusu_resim.JPG

İzleyebileceğiniz bazı tv kanalları:
-ATV
-NTV
-SHOW Tv
-BELGESEL TV
-TRT1
-KANAL 1
…………
Dinleyebileceğiniz bazı radyolar:
-Alem FM
-Radyo D
-Radyo Viva
-Power FM
-Power Turk
-Show Radyo
………….
izleyebileceğiniz bazı sinemalar:
Isız Adam
Recep İvedik 2
G.O.R.A
Vizontele
Babam ve Oğlum
Hababam Sınıfı
Pars
Maskeli Beşler
……….
Proğramı Güzel birşekilde izleyebilmeniz için Media Player 11 ve Ses Sisteminin İyi olmasını İstiyorsanız K-Lite Codec Pack proğramlarını kurmanızı tavsiye ediyoruz.
Tüm kullanıcılarımıza şimdiden iyi seyirler…
linkten indirebilirsiniz
İzleme Kutusu Proğramı ( sinema, dizi, radyo, ve Televizyon izleme Proğramı) - TEKNOLOJİ VE TASARIM-TEKNOLOJİ HABERLERİ-İCATLAR-BİLİM ADAMLARI

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"izleyebileceğiniz bazı sinemalar:

Isız Adam

Recep İvedik 2

G.O.R.A
Vizontele
Babam ve Oğlum
Hababam Sınıfı
Pars
Maskeli Beşler"
bunların yasal haklarını aldınızmı ?
yoksa başınız ciddi sorunlarla karşılaşabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5