İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PC ses sistemi önerileriniz

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kullandığım pc ye yeni bir ses sistemi alıcağım. Düşündüğüm fiyat 200 - 250 ytl arası. Yüksek sesli müzikten çok kaliteli ses alabileceğim bir sistem olucak. PC de müzik yapmayı düşünümyorum yani sadece dinelemeye yönelik parçalar olmasını istiyorum.
Almak istediğim parçalar
Ses kartı ( şuan kullandığım ses kartı onboard)
Ve uyumlu güzel bir ses sistemi. ( kolon amfi vs.)

önerilinizi bekliyorum teşekkürler :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
creative seskartı al bitane birde ses sisdemi ama ewi diskoya cevirme :)

M

maiL

Misafir
creative 5+1 ses kartı kullanıyorum.
6500watt lık KINYO marka 5+1 ses sistemim var. sanırım alabileceğimin en iyisi buydu 2 yıl önce aldım. piyasada şuan bile sanırım 6500watt üzerinde sistem yok, yada göremedim pek.
bulabilirsen eğer şiddetle tavsiye ediyorum.
(casper ana bayiinden almıştım.)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
creative 5+1 ses kartı kullanıyorum.
6500watt lık KINYO marka 5+1 ses sistemim var. sanırım alabileceğimin en iyisi buydu 2 yıl önce aldım. piyasada şuan bile sanırım 6500watt üzerinde sistem yok, yada göremedim pek.
bulabilirsen eğer şiddetle tavsiye ediyorum.
(casper ana bayiinden almıştım.)

creative 5+1 ses kartının tam olarak hangi modelini önerirsiniz acaba bir kaç siteden fiyatlara baktım çok uçuk rakamlara çıkıyor

M

maiL

Misafir
benim kullandığım bu :

şimdiye kadar hiçbir problemde yaşamadım. bunu önerebilirim.

ce6jkkzbJHcN6.jpg

phpRRB0Iq.jpg

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logitech X-530, 5.1 ses sistemi kullanıyorum. Ses kartımda onboard. Gayet memnunum. Hatta camları bile titretiyorum :) Önce ses sistemini al test et memnun değilsen ses kartını al.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyinet bahsettiğin sistem hakkında yorumlar çok iyi. Ama türkiyeye henüz gelmemiş sanırım. Online Alış veriş sitelerinin hiç birinde bulamadım. ebay konusundada hiç bir fikrim yok türkiyeye nasıl getirilir kargo gümrük parası vs. Ama yeni bir sistem alsam dahi ilk bulduğum yerde ProMedia 2.1 System i alıcam. Çok merak ettim :p

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet bahsettiğin sistem hakkında yorumlar çok iyi. Ama türkiyeye henüz gelmemiş sanırım. Online Alış veriş sitelerinin hiç birinde bulamadım. ebay konusundada hiç bir fikrim yok türkiyeye nasıl getirilir kargo gümrük parası vs. Ama yeni bir sistem alsam dahi ilk bulduğum yerde ProMedia 2.1 System i alıcam. Çok merak ettim :p

Hani sinemaya gittiğinizde film başlamadan THX yazar ve yanlardan acayip güçlü ve net bir ses gelir ya, hiç abartmıyorum aynısı. Süper birşey.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
çatladım gece gece şuan bulsam hemen sipariş vericem :)
edit:zaten istediğim sistem de bahsettiğin gibi birşey. İlk aklıma gelen 7+1 alıp daire şeklinde dizip ortasına oturmaktı :)

M

maiL

Misafir
ufak bi tavsiye. alacaksan eğer creative, jaguar, quake, shov vs. gibi ses sistemi konusunda hiç bir uzmanlığı olmayan markalın ses sistemini alma.
istersen bide sırf pc için olan ses sistemlerini tercih etme. bakarsın ileride dvd player alırsın yada yeni bir tv alırsın onlarda da sinema keyfini yaşayabilirsin.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logitech X-530, 5.1 ses sistemi kullanıyorum. Ses kartımda onboard. Gayet memnunum. Hatta camları bile titretiyorum :) Önce ses sistemini al test et memnun değilsen ses kartını al.

Bende Logitech X-540 5.1 ses sistemi var. Oynattırmadığım cam, alt kattakinin kırdırmadığım süpürgesi kalmadı :D adam tavana vura vura 2günde bir süpürge kırıyo :D halbu ki daha yarım ses bile açmıyorum. Son ses açsam düşünemiyorum

Link: http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=4794

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5