İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PC Virüs Silme ve Koruma

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.Bilgisayarıma sürekli format atıyorm bir kaç hafta bilgisayar güzel çalışıyor.Fakat sonra klasör açarken bile kasılıp kalıyor.Nod 32 yüklüyken sürekli virüs algılayıp siliyordu.Ama sürekli en az 500 tane algılayıp siliyordu.Sanki kanser gibi çoğalıyor.
Combofix yazılımınıda kullandım.
Flas diskimede bulaştı bütün resimlerin formatnı bozdu.İğreç bişey bu.
Bana yardım edin.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar bilgisi olan yokmu.Yoksa yanlış yeremi konu açtım.Şunuda eklim bilgisayarımda virüsleri combofix ile tarattım hepsini sildi snra tekrar geldiler ve antivirüs programını yüklememe engel oluyorlar.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dostum Format Attıktan Sonra İlk Yapıcağın İŞlem Bu Olsun İç Bir Dosya Açma Orjinal Driverleri Kur İnterneti Gördümü Bilgisayar Direk Eset Smart 4 Kur Güncelle Sonra İse Kompe Tara Muhtemelen Diğer Disklerinide Bulaştı Kopmle Tarama Yap Formattan Sonra C : Dizini Temizlenir, Ancak Başka Yani 2 'ye Bölünmüş Disketin Varsa Ondada Vardır Gizli .Bat Şeklinde Zararlı Yazılımlar Ama Sen Göremsseniz

Formattan Sonra Dizinleri Açarken Çalıştır Komutunu Kullan C Veya D Sürücülerine Tıklama Başlat Çalıştur + C: Diye Çalıştır

Zararlı Yazılımları Görmek İçin İse Klasör Seçeneklerinden Görünüm Sekmeninde Korunan Gizli Dosyaları Göster Tıck Kaldır Ve Gizli Dosyaları Gösteride

Benden Bu Kadar

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Allah razı olsun tavsiyelerini deneyeceğim.Aynen dediğiniz gibi oldu.İlk flash diskten bulaştı.Çift tıklamıştım başıma gelmeyen kalmadım.Flash diskimdeki resimleri nasıl kurtarabilirim.Resimlerin kimisi açılıyor kimisi açılmıyor.Ben virüsten olduğunu düşünüyorum.Bu konuda da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Tekrar teşekkürler.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
webmasterciler kardeş WwW.Filmİzliyoz.Com sitesi sana ait sanırım.Bende böyle bir site açmayı düşündüm fakat telif hakkından çekindim.Senin bu konuda güvencen var mı?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam ekledim.Açık olduğunuzda görüşürüz.Ben genelde akşamları açık olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5