İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pcnet in webmaster dergisini alan varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cogu derginin kodlama derslerinden öğrettikleri şeyler belli "ilk asp sayfam" "ilk php sayfam" " hoşgeldin" yazdırmaktan ibaret eskiden cok aldım bu tür dergi ama hiç biri işe yaramadı.

* Web sitenizi evden yayınlayın
Şu cümlede saçmalamışlar. Türkiyedeki hat alt yapısı cok uyugun veya cok ucuz ya evden web sitesi yayınlayın demişler.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunlar içerik bulmakta zorlanıyor mu acaba? 1-2 sene önceki sayılarında klasik Joomla! Sonra Coffee Cup yazılımları tapmışlar mı bunlara anlamadım ???

Açıkçası hiç ilgimi çekti, PCNet bu kadar itici dergi kapağıda beklemiyordum açıkcası...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
orda yer alması için mesaj atıp duruyorlardır da onun için sonrada a bak bizi yazdılar oluyo:D

alırız kesin :)

R10'u çocuk webmaster sitesi olarak koymuşlardır :)

Bence r10'u hafife almayın. Ben şahsen r10 a da üyeyim buraya da. Hangisi daha iyi tartışılır ama görünen o ki: "Herkes r10'un en iyi webmaster sitesi olduğunu kabul ediyor."

Yanlış anlamayın r10 yanlısı felan değilim ama gerçekleri herkesin kabul etmesi gerekir.

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben aldım :) güzel bilgiler mevcut dergide.. Zamanım olursa kısaca bahsederim sizlere..

Yanlış anlamayın r10 yanlısı felan değilim

Bu nedemek oluyor arkadaşlar ? R10 yasadışı bi örgüt falan mı? Onlarda webmaster, burdakilerde.. Nedir bu sürtüşme ve onların forum.iyinet.com'u çekememezliği ?

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olabilir ama şahsen benim webmaster forumum bitane www.forum.iyinet.com işte bu :)

Bende sadece buraya giriyorum. Çünkü burası daha düzeyli ve seviyeli bir ortam.. R10 biraz itici geliyor bana..

Orada 'forum.iyinet.com kapaniyor' diye bir başlık vardı yanlış hatırlamıyorsam.. birileride yazmış işte 'beter olsunlar' vs.. Rahatsız oluyor insan ister istemez..

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 da bi webmaster forumu ama bence buradaki kalite daha iyi. bir kaç gömlek üstte burası gibi geliyor bana.

seviyorum burayı
hıh

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bence r10'u hafife almayın. Ben şahsen r10 a da üyeyim buraya da. Hangisi daha iyi tartışılır ama görünen o ki: "Herkes r10'un en iyi webmaster sitesi olduğunu kabul ediyor."

Yanlış anlamayın r10 yanlısı felan değilim ama gerçekleri herkesin kabul etmesi gerekir.

Ben ortada kalite falan göremiyorum eskiden iyidi evet ama şimdi çok hit çekiyor diye gereksiz kişilerin eline yetki verilmiş ve güncelliği olduğu için insanların rağbet gösterdiği bir yer arada girerim gerçekten değeri olan makaleleri okur çıkarım. Ha bu arada yazdıklarımın yarası olanların gocunduğu gibi olduğunu düşünmeyin gördüklerimi söylüyorum sadece.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hadi bakalım dergi konusundan r10 a atladık ordanda bir zone ye uğrar geliriz. :)

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşverin hepimiz bir elin diğer parmaklarıyız anlayışı ile yaklaşın gitsin.

Benim merak ettiğim yahu bu pcnet.com.tr sitesini neden güncellenmez arkadaş ya bir chip'in sitesine bakın birde pcnet in böyle bir markanın websayfası hergün güncellenmesi gerekir anlam veremiyorum bu duruma :S

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 once derdine yansin :) bu konuda aciklama yapmak istemiyorum ama yaklasık olarak bundan 10 gun once r10 un basına gelenlerden habersiz sanırım bu dergi :D

M

Merthan

Misafir
Arkadaşlar baktıgınız zaman bize bu derginin verebiliceği birşey yok... yani onların reklam kitlesi arasında biz yokuz tabiki biz olmayız.. ama r10 daki insanlar onların hedef kitlesinde.. bizim şuan hepimizin bir çok konuda çok geniş bilgisi var. bu sebeple onlar bizi tatmin edemez zaten.. bu sebeptendir ilgilenmemesi.. biz forum.iyinet olarak forumda yer alan konulardan dergi çıkarsak daha çok bilgi ve daha çok soru cevap koyarız bundan emin olun..

Normalde yazılarınızı beğenerek okurum, fakat bu mesajınız kedi ile ulaşamadığı ciğer muhabbetinden farksız.

Bunun muhasebesini yapmak size düşmez -ki, R10'un içinde olmadığınız sürece oranın bilgi seviyesini çözemezsiniz. R10'un içinde iseniz, bilgisizlerin bulunduğu toplumda ne işiniz var ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kapaktaki "Adsense-TR ile görüştük" başlığını okuyunca, "X'le görüştük, haberler iyi" kalıbı geldi aklıma. Hani teknik direktörler, kulüp başkanları transfer görüşmeleri yaparken diyor ya. :D

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bilmediğimiz birşey söylüyorlarsa alalım. Burdan acemi avuntusu gibi görünüyor.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
"bilgisayar" gerçek ama "web" sanal. bu doyumsuzluğumuz sanalın sonsuzluğundan. kısıtlı "gerçek" dergi vaktini bizler kadar sanalda geçirmeyenler için yeterlidir belki kim bilir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
anlamadıgım türkiyede "Adsense-TR" bölümü yokki sadece "AdWords" var diye biliyorum Adsense-TR bile abd üzerinden yönetiliyor. Adamlar normal maile bile zor cavap veriyorlar birde roportaj yapıcaklarını sanmıyorum.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arama motoru optimizasyonu (siteleri) diye bir sürü site eklemiş o konu hakkında olan bunların içinde r10.net de var :) makale şu webmasterların arama motorları ve internet projeleri üzerine bilgi paylaşımında bulunduğu ,kapsamlı ve Türkçe bir forum.

Ayrıca dergi içinde şöyle bir başlık var adsense-tr ile görüştük webmaster'ların akıllarına en çok takılan soruları Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil'e sorduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5