İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PCNet

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcnet dergisi alan var mı? Bu ay hangi siteler yer aldı Piri Reis'te? Bilgisi olan var mı..

G

guajira

Misafir
Bi arkadaşta vardı yurtta. Merakla baktım tanıdık bir site var mı diye ama rastlamadım. Sitenin adı neydi?

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitesinden pirireisin seyir defterindeki bilgileri öğrenemezsiniz :D

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o kadar önemli birşey degil.benim çogu sitem çıktı 3-4 gün ektradan 400 kişi geldi sonra bitti gitti...

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim.name.tr, dersbank.com, alihakanduz.com, kardesinisec.com, aramanet.com, tonguc.net, bilgi3.com, aciktiyatro.com, tarimsalpazarlama.com, ozlemtekin.biz, bfmetr.com, egitimatesi.com, e-ilgin.net, emucrows.com, guitargarage.org, megastarkan.sayfasi.com, pratikev.com

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aramanet.com u gorunce sımdı aklıma geldı.
bu sıtenın sahıbı gercekten cok buyuk bır ıs yapmıs, kımsenın haberı yok(farkında degıl).
kendısını cok ıcten tebrık edıyorum...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence reklam çok önemli sonuçta siteniz Türkiye'nin sayılır bilgisayar dergilerinden birinde çıkıyor bence önemli birşey...

M

Maksim

Misafir
Can' Alıntı:
aramanet.com u gorunce sımdı aklıma geldı.
bu sıtenın sahıbı gercekten cok buyuk bır ıs yapmıs, kımsenın haberı yok(farkında degıl).
kendısını cok ıcten tebrık edıyorum...

başarılı bir sitenin ayak sesleri gibi.. tebrik ediyoruz.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemedya' Alıntı:
selim.name.tr, dersbank.com, alihakanduz.com, kardesinisec.com, aramanet.com, tonguc.net, bilgi3.com, aciktiyatro.com, tarimsalpazarlama.com, ozlemtekin.biz, bfmetr.com, egitimatesi.com, e-ilgin.net, emucrows.com, guitargarage.org, megastarkan.sayfasi.com, pratikev.com

teşekkürler sitemedya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5