İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PC'yi Sürekli açık tutanlara Para veriyorum

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar sürekli internette surf yapıyorsanız ya da PC başında oturuyorsanız Tam size göre bir teklifim var. Herkes biliyordur bu link kısalt para kazan muhabbetini ama ben programla az kazandığım için herkes vereceğim programı çalıştırırsa harika bir para gelir bu işten. Sadece 2 program çalıştıracaksınız ve 1 siteye üye olacaksınız. Vereceğim 3 adet linki siteye ekleyeceksiniz ve daha sonra da programa. Diğer program sitede dakika kazanmak için çalışmak zorunda. Pc nin en az 15 saat çalışması tek şartımız. Ön ödeme yapmam için benim de ödeme almam gerekiyor. Param yok inanın ve Sizi Dolandırmak gibi bir niyetim de yok. Sadece bana güvenin yeter.

İlgilenen arkadaşar varsa skype dan eklesinler. : ramazancimen85

Not : Beni küçük düşürecek ve konuyu arka plana atacak saçma sapan yorumlar yazmayın lütfen .

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ref çalışması yapsan daha çok kazanırsın :) böylece insanların güven problemi olmaz...

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk yazdıklarından sonra şimdiki yazdığın gerçekten komik :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5