İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pendik Moto Kurye

leo7

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
akinci-2-1024x462.png

Pendik moto kurye hizmetleri olarak 15 yılı aşkın İstanbul ve Pendik bölgesin de hizmet vermekteyiz. Yıllardır süre gelen teknoloji yarışına ayak uydurarak Pendik moto kurye ile göndereceğiniz ürünlerinizi online işlemler den adım adım takip edebilir. Kargonuzun nereden gittiğini ve gelişmelerini kontrol edebilirsiniz. Ekonomik ve profesyonelliği bir arada sunuyoruz. Tüm personellerimiz eğitimleri tamamlanmış profesyonel kişilerdir. Adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş güler yüzlü elemanlardır. Tüm olumsuzluk ve aksiyonlara karşı pozitif çözümler üreten Pendik moto kuryeler. Kargo ihtiyaçlarınız da bir telefon kadar uzağınızda. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz, bizim için özel gün ve tatil yok. Tamamen müşteri memnuniyetine önem veriyor ve bu alanda ilerliyoruz. İlk siparişiniz de tanışma şerefimize %10 indirim sağlıyoruz.

Web Sitemiz

Pinterest Kanalımız

Vk Kanalımız

Google Profilimiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5