PENTAX Fotoğraf Makineleri Türkiye’de

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Mart 2010
Mesajlar
478
Reaction score
7
Konum
Ankara
16 Mart 2010 Tarihin de gerçekleştirilen Pentax Fotoğraf Makineleri basın lansmanı ile Nar Teknoloji Yatırım A.ş. pazarda ki iddiasını ve zengin ürün gamını açıkladı.

Pentax Avrupa Ülkelerinden Sorumlu Genel Müdürü Maria Pirpan'nın da katılımı ile gerçekleşen toplantıda, Nar A.ş.'ye güven ve destek mesajı verildi. Dünyanın en büyük beş fotoğraf makinesi üreticisinden biri olan PENTAX, SLR ve D-SLR teknolojisinin en önemli ve piyasayı yönlendiren markalarındandır. Yaklaşık 2 yıldır piyasamızda temsilcisi bulunmayan bu özel markanın Türkiye distribütörü Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. oldu. Avrupa'da satılan tüm modelleri Türkiye piyasasına sunacak olan Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. Ürün Müdürü Serdar Ozansoy yaptığı açıklamada, " Pentax gibi saygın ve lider bir markayı Türkiye'de temsil etmekten gurur duyuyoruz. Pentax gibi kaliteli bir markanın, Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. ile Türkiye pazarında hak ettiği yeri bulacağına ve kısa zamanda liderliğe oynayacağına inanıyoruz" dedi. Pentax modellerinin rakiplerinden farklı tasarımlarda ve her kullanıcı talebine göre geniş bir ürün yelpazesi olduğunu belirten Ozansoy, efsaneleşen D-SLR (K-7, K-x) modellerinden, günlük kullanıma uygun kompakt modellere (Optio E80, E85, M85, P80) , su geçirmeyen ve şoka dayanıklı (Optio WS80, W80) modellerinden, profesyonel kesime adım atmak isteyen kullanıcılara hitap eden yarı profesyonel (X70) segmente kadar tüm ürünleri Türk kullanıcısının beğenisine sunacaklarını belirtti.

Pentax'ın lens, flaş gibi yan ürünlerini de satacaklarını belirten Ozansoy, değerli fotoğraf sever kullanıcılarına, Nar A.ş. güvencesi ile teknik servis, parça gereksinimi gibi en iyi desteği büyük mutlulukla Türkiye'nin her yerinde vereceklerini belirtti. Pentax Avrupa Ülkeleri Sorumlu Müdür Satış Maria Pirpan ise "Nar Teknoloji A.Ş. ile tekrar Türkiye pazarında olmaktan memnunuz, Türkiye'de ciddi sayıda Pentax kullanıcılarının olduğunun farkındayız. Hem mevcut kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek, hem de marka bilinirliğimizi arttırarak, iş hacmimizi geliştirmek açışından Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. nin Pentax markasını temsil etmesi bizi heyecanlandırıyor, onlara güveniyoruz" dedi ve ekledi. "PENTAX kullanıcı odaklı bir markadır. PENTAX kullanıcılarının talepleri bizim ilgimizin merkezini teşkil eder, ne yaparsak yapalım bunun kullanıcılarımız üzerindeki etkilerini düşünürüz, en sevdikleri anları resimleyebilmelerini sağlamak ve tüm beklentilerini karşılamak görevimizdir.

Özellikle Pentax SLR'ları verimli ve komplike olmayan yenilikçi bir teknoloji sunarak kullanıcıların kendi yeteneklerinin üzerlerine çıkmasına olanak sağlar. Otomatik Mod'un dışında onların gerçek potansiyellerini ortaya çıkartmak hedefimizdir. Önemli olan D-SLR kullanıcılarımıza "PENTAX'ımla herşeyi yapabilirim, o benim bir parçamdır" fikrini benimsetmektir." Pentax Ürün Ailesi;

K-7
K-x
X70
OptioW80
OptioWS80
OptioP80
OptioM85
OptioE85
OptioE80

www.pentax.com.tr
Ayrıntılı Bilgi ve Görseller İçin; Aina Pazarlama İletişimi Danışmanlığı
Seval Gül
0 212 2968682-83
0 541 2968683
[email protected]
www.aina-tr.com

Kaynak
 

mhmt

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Kasım 2007
Mesajlar
408
Reaction score
8
Konum
Karşıyaka
Umarım kısa sürede teknoloji marketlerinde yer alır. Merakla yeni ürünleri incelemek istiyorum.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst