İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Peoplestringle kazan

Sinan Koca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize merhabalar deyerli kardesler.Size bir siteden bahs edicem.Cok arastirdim mukemmel sonuclar gordum.Kazanc kanitlari ve videolari izledim.Rusyada bulunan bir arkadasim bu sistemle iyi paralar kazandigini bana anlatti.Cok guvenilir bir site.Sistem soyle calisiyor.Siteye uye oluyorsunuz.Sonra sitede bulunan oyunlari oynayarak,site ici google aramasi yaparak,siteye her girisinizle,sitede bulunun magazalari dolasarak pointler kazaniyorsunuz.Ve en guzeli getirdiyiniz her uyeden 0.50 $ para kazaniyorsunuz.Getirdiyiniz uyelerin pointlerinden ve onlarin getirdiyi uyelerden de para kazaniyorsunuz.Bence cok guzel sistem.Ben de ref linkimi veriyorum.Uyelik cok kolay.Her kardesimiz bana uye olmakla para kazandiracak.Simdiden Allah razi olsun
Buyrun tiklayin http://peoplestring.com/?u=senanco
refsiz ://peoplestring.com

1)Alt Üye Daveti. Arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı ve alt üyelerinizi davet edeceksiniz. Davetinizi kabul eden ve üye olan her kişiden $0,50 kazanacaksınız. 1.ci seviye üyelerinizin toplam kazançlarından % 5’ini, 2 ile 6.ncı seviye üyelerinizin toplam kazançlarından % 2’ini kazanacaksınız
2)Sitede bulunan games(oyun) bolumunden en asagidaki Guess Which Hand(30 dakikada 1) , Prize Wheel (gunde 1 kez) ,People Lotto (4 saatde 1).
3)En uste google arama motorunda bir soz yazarak aratmak.
4)Shopping bolumundeki sitelerden birine girerek siteyi ziyaret etmek
5)Email bolumunden mailinizi kontrol etmek.
Simdilik bu kadar uye olan ve olmayan tum arkadaslardan Allah sonsuz razi olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5