İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Perde 2 sahne 5 Motor...

H

herderyer

Misafir
Hepinizi saygiyla selamliyorum degerli arkadaslar (sefersizlik yapanlar haric ):

Simdi size yeni bir serefsizlik yapan sayfanin adresini vericem. Dileyenler girip bakabilirler. Bu O.C. arkadasimizde acilis sayfasini kilitliyor. Sanki millet sayfasina girmeye mecbur. Sayfanda bi zikim yoksa millet girmez. Sayfan dolu doluysa ziyaretcileri cekersin. Bu annesi guzel olan sayfanin adresi superlinkler.net. Sayfayi ziyaret ederseniz acilis sayfanizi kilitleyip kendi boktan sitesine yonledirileceksiniz bundan sonra. Taa ki gerekli duzenlemeyi yapip kopek herifin oyununu bozana kadar. Boyle O.C. lari oldugu surece nette kimse rahat rahat surf yapmaktan bahsetmesin. Hatta bu O.C. larinin sayisi her gecen gun artiyo. Onlara tavsiyem boyle serefsizlik yaparak bir yere gelemezler. En iyisi boyle yapanlar hemen sayfalarini normal bir hale getirsinler. Boylece artik O.C. olmazlar. Boyle insanlara agir konusacaksin. Bende anladiklari dilden konustum. Saygilarimla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5