İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PerfectusDarkWall v1.0 İngilizce Wallpaper Scripti

codeksper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

7AlNvW.png

rEA29N.png

Script adı: PerfectusDarkWall
Version: 1.0
Demo: TIKLA
Yazılım dili: php (min 5.5...)
Veritabanı: mysql
Arayüz dili: İngilizce
Panel dili: Türkçe
Admin Demo: TIKLA
Fiyat: 250 TL

------------------------

Wallpaper oluştururken birkaç kelimelik İngilizce başlık atmak yeterlidir. Arayüzde başlık sabit metin içine gömülür. Wallpapera özel açıklama eklemek de mümkündür.

------------------------

Gereksinimler
Php 5.5.x veya üstü. 5.4 ile kullanılabilir ancak download sayfasındaki filtrelerden bazıları çalışmaz. GD kütüphanesi php sürümü ile uyumlu olmalıdır.

------------------------

Alışveriş şartları
- Ödeme yapıldıktan sonra en geç 3 gün içinde dosyalar teslim edilir.
- İstenirse kurulumu ben yaparım.
- Gereksinimlerin karşılanmadığı sunucularda scriptin çalışmaması durumunda para iadesi yapılmaz.

------------------------

Daha önce benden wallpaper scripti alanların dikkatine
Daha önce sattığım wallpaper scripti ile özellikler nerdeyse aynıdır ancak farklı scripttir. Daha önce benden wallpaper scripti alanların bu scripte geçişi mümkün değildir. Fiyat farkı ödenerek script değişimi mümkündür ancak eski scriptteki tüm içeriğinizin silinmesi gerekir (veritabanı yapısı farklıdır). Önceki script de ayrıca geliştirilmeye devam edilecektir.

------------------------

Demoda admin paneli dahil sitenin tüm sayfalarına erişim mümkün olduğu için fazla açıklama yapmaya gerek duymuyorum ama sorunuz varsa cevaplmaktan memnun olurum.

-------------------------

r10 dışı iletişim için skype kullanıcı adım: codeksper

-------------------------

Saygılar.

.

codeksper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Page speed optimizasyonu düzenlendi, jet hızıyla güncel.

5YZgnA.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5