Peri Ajans - Professionel Web Çözümleri - (Yeni Referanslar Amaçlı İndirimli)

Peri Ajans

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Haziran 2012
Mesajlar
68
Reaction score
0
Konum
İzmir
Merhabalar ; Bir web sitesi yaptırıcaksınız hem kaliteli hemde bütçenize uygun olmasınımı istiyorsunuz ?O zaman doğru yerdesiniz !
3 yıla aşkın tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için burdayız !
Şirketimizin fiziksel programlama projelerimizin ardından Güncel Referans amaçlı kampanyalarımızdan yararlanmak istermisiniz ?


Güncel Referans amaçlı fiyatlandırmaları şu şekildedir :


Static Sayfa (Html & CSS) Dökümleri-Html & CSS Dökümler (Tasarımlar) = 15 TL (Sayfa başı ücretlendirme.)


-PSD veya PNG olarak herhangi bir sabit anasayfa ve diğer çoğaltılan sayfalar olarak tam bir PSD(PNG,JPEg,...) to CSS dökümleri için = 50 ila 80 TL arası ücretlendirme.


Static Sayfa (Html & CSS) Dökümleri yapılırken nasıl bir yol izlenir?


Önceden bir Örnek Web Sitesi veya PSD dosyası (PNG,JPEG dahil) var ise elinizde görsel zenginliklere göre fiyat aralıklarımızda size bir fiyat verilir kabul etme durumunuzda , minimum 6 - maximum 12 saat içerisinde dökümünüz hazır bir şekilde elinize geçer.


Eğer bir çiziminiz yok veya örnek bir web site tasarımı aklınızda yok ise istenilen Web Tasarımı özelliklerine sahip çizim yaptırılır (demo olarak) size sunulur beğenmeniz halinde , minimum 6 - maximum 12 saat içerisinde dökümünüz hazır bir şekilde elinize geçer.Hazır Tabanlı Dinamik Web Sayfaları (Wordpress & Joomla)-PSD Çizim + Html & CSS Dökümü + Wordpress & Joomla Entegresi = 150 ila 200 TL arası ücretlendirme.


-Html & Css Dökümü + Wordpress & Joomla Entegresi = 80 ila 120 TL arası ücretlendirme.(PSD veya PNG veya Örnek Web Sitesi olması halinde)


Hazır Tabanlı Dinamik Web Sayfaları yapılırken nasıl bir yol izlenir?


Önceden bir Örnek Web Sitesi veya PSD dosyası (PNG,JPEG dahil) var ise elinizde görsel zenginliklere göre fiyat aralıklarımızda size bir fiyat verilir kabul etme durumunuzda , minimum 12 - maximum 24 saat içerisinde Wordpress Entegrasyonu ile beraber bitmiş hali sizlere sunulur.


Eğer bir çiziminiz yok veya örnek bir web site tasarımı aklınızda yok ise istenilen Web Tasarımı özelliklerine sahip çizim yaptırılır (demo olarak) size sunulur beğenmeniz halinde , minimum 12 - maximum 24 içerisinde Wordpress Entegrasyonu ile beraber bitmiş hali sizlere sunulur.
(Çizim Süresi size ayrı bir şekilde bildirilir)Dinamik Web Sayfaları (PHP & MYSQL , ASP & MSSQL)-PSD Çizim + Html & CSS Döküm + PHP & MYSQL = 200 ila 250 TL arası ücretlendirme.


-Html & Css Döküm + PHP & MYSQL = 120 ila 180 TL arası ücretlendirme.


Dinamik Web Sayfalarında isteklerinize göre fiyat aralıkları ve zaman birimleri değişkenlik göstermektedir.Masaüstü Program Yazılımları (C# , Vb.net)Otomasyon Programları Yazılımları + MSSQL Veritabanı = 150 TL.


Masaüstü programlamamızda Otomasyon Programlarının yapım aşaması istekleriniz doğrultusunda minimum 12 - maximum 24 saat içerisinde gerçekleştirilir ve Test aşamasına geçilir.


Hosting ve Domain'e sahip olmayan müşterilerimiz için Hosting + Domain olarak anlaşmalı firmalarımızdan uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.


İletişim Bilgilerimiz :

Skype : periajanss

Gmail : [email protected]

GSM : (507) 982 31 00


http://www.periajans.com/iletisim/


Saygılarımla..
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst