İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Perinçek’e destek

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu sözde amerika karşıtı adamla ilgili bir haber paylaşmak istiyorum..

Akıl hocası Perinçek'i mahcup edecek
Ermenilerle Kürtleri akraba çıkarıp Türk kimliğinin eritilmesini öneren Avrasya Hareketi'nin fikir babası Aleksandr Dugin'in, 5. baskıyı yapan 'Rus Jeopolitiği Avrasyacı Yaklaşım' isimli kitabındaki rahatsız edici fikirlerini değiştirmediği ortaya çıktı. Doğu Perinçek yayınevini suçlarken, Küre Yayınları "Dugin'den talep gelmedi." diyor.
Kemalistler, kırk yıllık NATO'cular, Özel Harpçiler, ülkücüler... Batı karşıtı Ulusalcı Hareket, bundan üç yıl önce oluşumunu tamamlamış Troçkist, Marksist ve Maoist Doğu Perinçek'in önderliğinde sokaklarda kol kola gövde gösterisi yapıyor. Ulusalcılık yurt sathında dalga dalga yayılıyor. Kamuoyu, bir kısım sivil ve askerî bürokrasinin önemsediği hareketin temellerini merak ederken Attila İlhan bir sohbette ulusalcılığın Rusya'nın öncülüğünde Aleksandr Dugin'in fikir babası olduğu Avrasya Hareketi şemsiyesi altında stratejik birlikteliğin yeni ismi olduğunu söylemişti. Hatta o günlerde 'ulusalcıyım' diyen her nefere Dugin'in Türkçeye çevrilen "Rus Jeopolitiği Avrasyacı Yaklaşım" kitabı verilip mutlaka okuması tembih ediliyordu. Attila İlhan'ın ısrarı üzerine kitabı bulup okumaya başladık. Meşhur kitabın sayfalarında ilerledikçe şaşkınlığımız artıyordu. Avrasya Hareketi'nin fikir babası Dugin, meğerse Türkiye'de jeopolitik sarsıntılar planlıyormuş. Kürt ayrılıkçılığını desteklemek gerektiğini söylüyor, Türk kimliğinin eritilmesini istiyor. Sıcak denizlere inmek için Orta Asya'yı İran'a sunuyor. Türk havzasında imparatorluk planları yapıyordu. Meğer ulus devleti kurtarmak adına yola çıkan ulusalcılar, Rus hegemonyasına yakalanmıştı. kynk:zaman
perinçeğin akıl hocasının dediğini görüyor musunuz.. bu adam şuanda lozana gidiyoror.. ermeni soykırımı ile ilgili olarak.. haberi iyi okursak perinçeğin ne adam olduğunu daha iyi anlarız..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya hocam bu topic deki mesele bu adamın ermeni soykırımı yok dedi diye yargılanıyor olması, adamı seversin sevmezsin, benim tutmadığım takım avrupada yenilsin diye düşünmenin bir mantığı yok. Bu topic de "oylar perinçek'e" die açılmadı ki konu buralara geliyor.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya hocam bu topic deki mesele bu adamın ermeni soykırımı yok dedi diye yargılanıyor olması, adamı seversin sevmezsin, benim tutmadığım takım avrupada yenilsin diye düşünmenin bir mantığı yok. Bu topic de "oylar perinçek'e" die açılmadı ki konu buralara geliyor.

tamam ben sadece adam hakkında bi haber paylaştım. hocasının ermeni ve türklerle ilgili düşünceleri yazıyor. hocası nın düşünceleri ortada olan ve yalanlamayan perinçek ermenilere karşı görüş bildiriyor. bence atlanmaması gereken bir haber..

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap yazacaktım ama konuyu ben açtım başkaları yorum yapsın istedim...
Mehmet Arkadaşımızın düşüncelerine hemen hemen katılıyor zaten kendisi konu-lar hakkında gerekli bilgiye sahip diye düşünüyorum...

visitistanbul yalanlamayan perinçek ermenilere karşı görüş bildiriyor. bence atlanmaması gereken bir haber.. amaçta buydu zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5