İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Perseus Logo Tasarım Hizmeti - Ucuz ve Kaliteli Tasarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Fiyatlar 10 TL ile 20 TL arasındadır. Kaliteye bağlı olarak fiyatlar artabilir.

Şuana kadar bu işi ticari olarak yapmadım bu yüzden pek elle tutulur referanslarım yok.

1p3st.png
1p3t9.png
1p3tp.png

1p3tx.png
1p3ub.png
1p3ul.png

1p3uy.png
1p3v5.png
1p3vm.png

1tfky.png

İletişim için İyinet'ten özel mesaj atabilirsiniz ya da

facebook.com/omurtarik adresinden bana ulaşabilir.

[email protected] adresinden bana e mail atabilirsiniz.

Tasarımlardaki bütün materyaller bana aittir, kesinlikle biryerden alınmamıştır.

Hayırlı Günler...

Ödeme :
ziraat-bankasi.jpg

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şayet logo tasarımları tümü ile sana ait ise tebrik ediyorum güzel işler ...

böyle söylememin sebebi tasarım bölümünde bir çok kişi sağ dan sol dan hazır bulduğu logolar üzerinde bir kaç küçük değişiklik yaptık dan sonra satmaya kalkışıyor...

ByLacoste ve YakarNET logolarını çok beğendim şayet profil de ki yaşında doğru ve bu işleri tamamı ile sen yaptıysan gerçek den çok tebrik ederim şimdiden yolun açık olsun ... :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Çok teşekkür ederim abicim. Yaptıklarımı birinin sevmesi beni mutlu etti :) Eğer istek gelirse PSD'lerin ekran görüntülerini koyabilirim.

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Hayırlı satışlar Gayet güzel çalışmalar

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Teşekkür ederim, o web arayüz tasarımları kadar değil :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bir logo üzerinde uzun süre düşünen, bir hata varsa üşenmeden düzelten kısacası işini düzgün yapan bir kardeşimdir Ömür. Her biri birbirinden güzel logolar. Yaşına görede oldukça hoş logolar, tasarımlar ortaya çıkarıyor.
Kefilim kendisine :)

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genç yaşta gör bunlar her kez onay verir "harika olmuş kardeşim", "bir numarasın", "senden daha iyisi yok" denir ama sanki bu konuya hiç işi yaptıracak birisi girmiyormuş gibi kimse teklif yapmaz :)

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sektörde herkes sözde uzman, herkes başkasının emeği üzerinden para kazanmaya çalışıyor. Hele birde yaş küçük olunca neredeyse bu durum %100 diyebilirim.

İşini kendi emeğiyle yapan, ter döken nadir insanlardansın. Bu durumda seni alanında uzman olma yoluna götüreceği kesindir. Tebrik ederim. Nadir istisnalardansın. Bu alışkanlığını bozmamaya dikkat et, önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde isim yaparsın.

Tekrar, tekrar tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5