pesligleri.com Amacı Nedir Oyun Forumu

Asi P@tron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
26 Mart 2012
Mesajlar
127
Reaction score
1
Konum
Amasya
logo.png

Site Adı:Torrent Oyun , Oyun Paylaşım Platformu
Site Açıklaması:Torrent Oyun İndirmek ve Oyunlar Hakkında Bilgi Paylaşmak
Anahtar Kelimeler:Torrent Oyun İndirmek, Online Oyun, Oyun Kurulumu,Pes , Fifa, Manager Forum, Android Oyunlar,Serial, ++++++, Yama , Patch, Update, Apple Oyun, Oyun İndir,Ücretsiz Oyun
Kategori:Oyun Siteleri
Site Url:http://pesligleri.com
Yazılımı:MyBB
Tür:Forum

pesligleri.com Amacı Nedir
Forumumuz bir oyun platformudur. Forumumuzun içeriğinde Oyun Torrent İndirme, Oyun Kurulum Videoları, Oyun Hakkında İpuçları , Serial, ++++++, Yamalar , Update ve Oyun Rehberlerini Bulmanız Çok Doğal http://pesligleri.com sitemiz adında belirttiğimiz öne çıkan birkaç oyunu Kategorilerde belirtik bunlar pes forumu, FİFA forumu, manager Forumu Olmak üzere 3 ana oyunu ele aldık.
http://pesligleri.com forumumuzda bu ana 3 oyunun yamalarını, Resmi Güncellemelerini,+ Patchlerini ve birçok forma, Oyuncu yüzlerini ve hilelerini bulabilirsiniz. Forumumuzda paylaşılan Torrentler Sadece Admin ve Modlar Tarafından Eklenmekte Olup. Tüm Kontroller Sağlandıktan Sonra Oyun Torrent İndir Bölümüne Konu Açarak http://pesligleri.com+ Sitesi Üyelerine Sunar. Adminler ve Modlar Tarafından Sağlanan Konular Denetlenerek Kendi Sunucularımıza Eklemekteyiz.
Forumumuzda Mobil Oyunlar Bölümde Mevcuttur. Burada 3 Ana Bölümden Oluşturarak Android, Apple, Java Oyunları Üzerinden Destek Sağlamaktayız. Paylaştığımız Oyunlar Sadece Sizin Eğlencenize Renk Katmak ve Size Yardımcı Olmaktır. Bunu Yaparken de Herhangi Bir Ücret Talep Etmiyoruz. http://pesligleri.com Sitesi Üyelikleri Tamamen Ücretsiz Olup, Üye Olduktan Sonra Gold Üye, Altın Üye, Silver Üye Diğer Sınıflandırma Yapmıyoruz. Hiçbir Kar Amacı Gütmeyen pesligleri.com Forumu Siz Değerli kişilerin topluluğundan ve yarar sağladığımız her üyeden mutlu oluyoruz. Torrent Oyun İndirme Sitesi olan pesligleri.com Herkesi Forumumuza Bekler ve İyi Oyunlar Dileriz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst