İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PhotoScape İndir - Resim Düzenleme Programı

anadoluwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PhotoScape İndir - Resim Düzenleme Programı

Hızlı İndir; PhotoScape

PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Photoscape-2.jpg

Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.

Alternatif Açıklama;

Photoscape, eğlenceli ve kolay bir fotoğraf düzenleme ve onarma programıdır.

Özellikleri:
• Photoscape fotoğraflarınızı görüntüler, slideshow olarak izleyebilmenizi sağlar
• Resminizi yeniden boyutlandırma, ışık ve renklerini düzeltme, beyazlığını dengeleme, arkaışık düzeltme, konuşma pencereleri ve balonlar ekleyebilme, yazı ekleme, kesme, filtre uygulama, kırmızı göz düzeltem vb. editör işlevleri sunar.
• Photoscape, fotoğraf kombinasyonu yapabilir
• Animasyonlu gif oluşturabilir
• Ekran görüntüsü yakalayıp, kaydedebilir
• Ekrandan bir renk tonunu dahi Photoscape ile alabilirsiniz

Photoscape İndir

kulturkankiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu programı kullanıyorum.Ücretsiz basit ama bayağı iş gören program.teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5