İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHOTOSHOP EĞİTİMİ İÇİN EN DOĞRU ADRES

apple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
•ADOBE PHOTOSHOP
•Photoshopta Seçim yöntemleri

•Taşıma ve Montaj Yöntemleri

•Kırpma ve Kesim Yöntemleri

•Photoshop Rötuş araçlarının kullanımı

•Kırmızı göz düzeltme

•Fırçayla boyama makyaj

•Mühürleme

•Cilt maskesi oluşturma

•Göz rengi değiştirme

•Sansür gizleme ve doku çoğaltma

•Dekupe çizimi ve Photoshop ta pratik dekupenin sırları

•Saç, tüy ve tül dekupesi yöntemleri

•Yazı yazma ve Yazı Efektleri

•Photoshop ta Şekiller ve yöntemleri

•Photoshop layer paneli ve layer efektleri

•Photoshop ta Kartvizit, El ilanı, Dergi Kapağı ve Film Afişi Uygulamalı dersleri

ARKADAŞLAR PHOTOSHOP GÜNÜMÜZDE HERKEZİN BİLMESİ GEREKEN YEGANE PROGRAM OLMUSTUR .SİZDE PHOTOSHOP ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ www.biladim.com 0212 258 20 93

BİLADIM EĞİTİM MERKEZİNDE ADOBE SERTİFİKALI EĞİTMNELERDEDN PHOTOSHOP ÖĞRENİN SORUNSUZCA

•Fotoğrafların, rengini, ışığını, kontrastını ayarlama yöntemleri

•Ölçü alma ve çözünürlük ayarlama

•Yapılan işlerin Photoshop tan Matbaa, Digital ve Emprime Baskı Atölyeleri için kayıt edilmesi

•İşi Baskıya hazırlama

•Photoshoptan çıktı alma

•Yeni fırça tipi ve doku oluşturma

•İnternetten fırça ve stil yükleme

•Çeşitli popüler photoshop teknikleri

www.biladim.com PHOTOSHOP KURSU(LİNKLER
Photoshop Kursu Photoshop Dersi Photo shop Kursu Photo shop Dersi Photo shop Dersi Photoshop Egitimi Photo shop Kurslar Photoshop İstanbul Photoshop Kursu Photoshop Beşiktaş

Photos hop Resim Photoshop Web Kur Photoshop Grafik Photos hop Resim Photoshop Kursu Photoshop Egitimi Photoshop Kursu Photoshop Müfredat fotosop Kursu potoshop Kursu)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5