İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Photoshop ile yaptığım logo

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yapmış olduğum logonun psd halide mevcuttur.Logoy buradan bakabilirsiniz ve psd halini indirebilirsiniz.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İzlediğim kadarıyla tek düzen gidiyorsun logolarda. Hepsinde web 2.0 görüntüsü ve aynısının tersine çekilmiş opacity'si düşürülmüş halide altında.
(Bu arada yönlendirdiğin sitenin teması mystique değilmi, ben yaptım dediğin ? )

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Temanın adı mystique fakat ben yaptım dememişimdir ben düzenledim demişimdir.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Fazla basit olmamış mı sence? Yani bir yazı yazmışsın ve outer glow, inner glow, inner shadow gibi efektlerle süslemeye çalışmışsın da iyi olmamış. Gerçi biraz da içi kanlı gibi durmuş o ayrı. :)

Ayrıca solda duran, 3 daire ve gölgelendirilmiş harfli şey de manasız ve basit duruyor.

Photoshop'un en azından bu özelliklerini kullanabilen biri, hazırlanmış profesyonel logoları ayrıntılı inceleyerek ve araştırarak daha iyi bulgular elde edip yeni logolar hazırlayabilir. :)

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@darius evet haklısın onu yanlış yazmışım.Burak Turalı tarafından düzenlenmiştir yazıcaktı ama yanlışlık olmuş.
@Angelica logo tasarım işinde yeniyim.Şuanlık kendimi geliştirme aşamasındayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi