İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PhotoShop'a bakın

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
gulen-den-avci-ya-allah-taksiratini-affetsin-873624.Jpeg

:alkış::alkış::alkış:
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden milliyet'in bugün anasayfadan verdiği haberin resmi
Bu da haberin kendisi

Büyültüp orjinal boyunda bakın :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Nesi var anlamadım?
Gazete baskılarında çok daha kötüleri var.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Değil, çünkü çalışan birinin ufacık bir hatası bu iddayı silecek değil. 25mp resim koyacakta halleri yok görsel medyada legalpara sahibi olabilmeleri için.
Kısacası gayet normal hatalar bunlar onu anlatmak istiyorum ;).

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Değil, çünkü çalışan birinin ufacık bir hatası bu iddayı silecek değil. 25mp resim koyacakta halleri yok görsel medyada legalpara sahibi olabilmeleri için.
Kısacası gayet normal hatalar bunlar onu anlatmak istiyorum ;).

anlıyorum ama katılıyorum :) bizler (çoğumu) site hazırlarken en ufak pürüze bile göz yumamıyoruz.bu kadar büyük hataları ve yazım hatalarını yapanlar sırf reklamdan dolayı marka oluyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Dediğinde haklısın ama bahsini ettiğin iş bizlerin işi. Rahat, huzurlu ve stressiz :)
Gazete veya bu tarz sitelerdeki tempolarda çalışmadan bilemez, hayal bile edemezsin ;)...
O yüzden ben normal karşılıyorum bu tip ufak tefek hataları. Bu işi biliyorum diyenlerin %90 ı bile o trafiğe ayak uyduramaz. Zaten insan kaynaklarında da her hafta ilan çıkma sebepleri budur (tabi bunu takip etmemişsindir)...

Kısacası olur böyle hatalar ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ohoo ordaki resme kim dikkat edicek alasen.Türkiyede bide üstelik :D Haberin içeriğine bakıyorlar resimlerle pek uğraştıklarını görmedim.Sadece onlara özel bir durumda değil.

Ayrıca mesleki deformasyon diye bişi var sendekide öyle bir durum.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Dediğinde haklısın ama bahsini ettiğin iş bizlerin işi. Rahat, huzurlu ve stressiz :)
Gazete veya bu tarz sitelerdeki tempolarda çalışmadan bilemez, hayal bile edemezsin ;)...
O yüzden ben normal karşılıyorum bu tip ufak tefek hataları. Bu işi biliyorum diyenlerin %90 ı bile o trafiğe ayak uyduramaz. Zaten insan kaynaklarında da her hafta ilan çıkma sebepleri budur (tabi bunu takip etmemişsindir)...

Kısacası olur böyle hatalar ;)

Haklısın aslında bu boyutla dşnmemiştim hiç :)

Ohoo ordaki resme kim dikkat edicek alasen.Türkiyede bide üstelik :D Haberin içeriğine bakıyorlar resimlerle pek uğraştıklarını görmedim.Sadece onlara özel bir durumda değil.

Ayrıca mesleki deformasyon diye bişi var sendekide öyle bir durum.

bir arabaya bir bilgisayar bir makine bir de elektrik-elekronik mühendisi binerler. neyse yol alırlar cinlerin top oynadığı bir yere gelirler ki araba bozulur fıkra olacak olaylar zinciri başlar.
önce makine mühendisi arabadan iner direk motora yönelir iner allem eder küllem eder arabayı çalıştıramaz. tekrar arabaya biner.
sonra elektrik-elektronik mühendisi başlar kurcalamaya. arabanın elektronik aksamına bakar uğraşır tık yoktur. o da arabaya tekrar biner.
herkes bilgisayar mühendisine bakmaktadır.
-eeee şey arabadan inip tekrar binsek. :D :D

güzel resim, güzel

ben sevmedim hıh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5