İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Photoshop'ta Gölge Efekti

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, kısa bir aranın ardından güncel yazılar ile tasarım yolculuğumuza devam edeceğiz. Gölgenin önemi grafiklerde ve tasarımlarda yadsınamaz. Şimdilerde de gölge efekti kullanımı yeni bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımdaki trendleri ve gelişmeleri de yakından takip etmek ve bunları öğrenmek gerekiyor. Uygunn.com olarak Photoshop’ta bir materyale nasıl gölge efekti verebileceğinizi videolu dersimizle anlatmaya çalıştık. Videoyu izleyip denemelerde bulunabilir ve tasarımlarınızda da bu basit tekniği kolayca kullanabilirsiniz. İyi seyiler, kolaylıklar… Butona tıklayıp videoya ulaşabilirsiniz.

http://uygunn.com/photoshopta-golge-efekti/ l

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link eklendi.
bende öyle bir sorun yok ama düzenledim tekrar deneyin.

cadde_green

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler.

1-2 ay içinde photoshop kursuna başlamayı düşünüyordum zaten.
bilişim eğitim merkezine giden bir arkadaşım sertifikasını aldıktan sonra çok güzel bir iş buldu.
bu da beni böyle bir düşünceye yöneltti.
buralarda biraz temel oluşturduktan sonra başlayacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5