İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP 4 Orta Üst Düzey , Yardım Arkadaşlar

#Owner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar Arkadaşlar ...

Daha Önce PHP4 Görsel Eğitim Setini İzledim Hemen Hemen Orta Düzeye Geldim Bundan Sonrası İçin Bana Yardımcı Olacak Kaynak,Kitap,GörseL Eğitim Veya Herhangi bir Set Varmı ? , İşi Bilen Tecrübeli Arkadaşlar Bu Konu iLe İlgilenirseniz Sevinirim , Forum Gayet Hoş Güzel Konuyu Açmam İçin Burayı Tavsiye Ettiler ..

Şimdiden Teşekkürler..

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Dostum,php manual( php.net )deki php5 konularını kurcala bence :)aklıma başka kaynak gelmese de şunu söylemek isterim;php artık sınıf bazlı programlamaya yönelik bir dil oldu,oluyor.şimdi " ben php 4 te sınıfları hallettim php 5'teki sınıflar onun devamıdır."diye düşünebilirsin ancak devamı değil sil baştan yazılmış hali.özetle;ileriye dönük düşünüyorsan php5 sınıflara ağırlık verip direk php6 ya geçmen.yok hobi olsun diyorsan sınıflara hiç girmemen.

not: php'i yakından takip etmeyenler saçmaladığımı söylemekte özgürdür :D

#Owner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru demişsin heryeni sürüm bi sonraki sürümün devamını göstermektedir , benimde istedigim bu sürümlerde kullanılan işlemleri kapsamlı detaylı adam akıllı anlatan set ler uygulamalar tavsiyeler bunun gibi , saol arkadaşım php.net tavsiyen için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5