İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Bot Kampanyası (15 TL)

Ibolac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Uzun zamandır yoktum, tekrar aranıza döndüm. İşe ihtiyacım var ve php konusundaki her işinize talibim. Daha önce buradan ve diğer forumlardan çokça kişiyle çalıştım. Bu kişilerden çoğu ile hala iş yapmaktayım.

- PHP script yazımı
- PHP bot yazımı (wordpress, joomla, özel script vs.)
- PHP düzenleme işlemleri (mevcut sitenizde düzenleme ve optimizasyonlar)

* öğrenci olduğumdan dolayı büyük çaplı projeler almıyorum. Ufak tefek, oyun, haber, video vb. scriptlerinizi yazabilirim.
* wordpress botlar 01/12/2013 tarihine kadar 15 TL'dir.
* film, *****, dizi botları yazmıyorum.

** misli.com, iş bankası, garanti bankası, ziraat bankası ile ödeme alabilirim.

Önemli NOT: İş yaptığım bazı kişiler bugüne kadar 15 TL verdikleri için ömür boyu onların emrinde çalışacağımı falan düşünüyorlar. İş sonrası sadece 10 gün destek veriyorum bot işlemlerinde. Çünkü eğer bir bot teslim edildiği sırada çalışıyorsa ve sonradan çalışmamaya başlıyorsa, sorun çok büyük ihtimalle veri çekilen siteden kaynaklanmaktadır. Böyle durumlarda botun baştan yazılması gerekir.

İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

djsimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm ile iletişim numaranızı gönderirmisiniz bir adet bot yaptırmak istiyorum hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5