İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Bot yazılır sadece 30 lira

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne tür botlar yazdın şu ana kadar ?
bir kaç site ismi versem yazabilirmisin ?
örnek : download.com gibi

MUSE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazabilirim tabikide birçok bot yazdım mesela linkteki oyun sitemdeki bot oyunları sunucuya çekiyor.

MUSE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botların hepsi büyük sitelere ayit değil buraya eklersem site sahipleri tepeme binebilirler msn'e eklerseniz bi kaç örnek daha verebilirim. [email protected]

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası 30 ytl ye değmez arkadaş bende bot yazıyorum. o kadar emeğine yazık. gerçi dailymotion için bişi diyemem. onun api si falan var youtube un de. ama diğerleri için gerçekten 30 ytl ye uğraştığına değmez.

MUSE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekmek parası fazlasında gözüm yok yavaş yavaş fazlasıda gelir zaten ben gayet memnunum.Birde sürümden kazanmak diye birşey var :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
verdiğin ref de hakan peker arattım, hakan pekerden başka herkez çıktı nasıl bot bu onu anlamadım :)

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
MUSE adlı arkadaşımızla toplam 7 adet bot için anlaşılmıştır saolsun daha ücreti yatırmadan bir taneyi kurdu bile kolay gelsin eline saglık arkadaşım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5