İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Coder aranıyor

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Öncelikle selamlar.

Benim haber sistemi üzerinde bazı değişiklikler yaptıracağım. Yazılımcının yoğun olmasından dolayı istediğim zamana alamıyorum. Öncelikle ve acildir.

Site adresi: www.haber35.com

İstediklerim:

1-Haber kutularının içinde gördüğünüz haberlere tıklandığında haberlerinde değişmesini istiyorum. Kutucukların içinde 2 haber görünüyor diğer 7 haber link içinde. Onun yerine yine 2 haber resimli görünsün istiyorum ve diğer kutunun içindeki linklere tıklandığında da haberler resimleriyle ve içeriğiyle değişsin istiyorum.

2- Sağ kısımdaki yazarlar bölmesinde makalenin içinden 50-60 harfini gibi bir sayıyı alıp yazara tıkladığında değişmesini istiyorum.

3- Sağ üst kısımdaki Özel haberler manşetini kaldırıp farklı bir manşet sistemi entegre etmesini istiyorum. manşeti ben göstereceğim. Admin panelinde özel haberler seçeneği var ben orayı seçtiğimde bu yeni eklediğim manşette çıksın istiyorum.

4- sağ kolondaki döviz kurlarını kaldırıp üst kısımda headera daha profesyonel bir şey isitiyorum. Hem yer kaplamayacak sağ kolonda hem de daha güzel duracak. Veriler bir yerden otomatik olarak çekilecek.

5- Header logonun üzerine günün tarihi eklenecek. Ben kodu ekledim ama düzgün olmadı.

6- En önemli durduğum konu. Sitedeki resimler sıkıştırılarak yükleniyor bu da resimlerin kötü çıkartıyor çoğu yerde. Kullanılan upload class eburhan. Ben bunun yerine farklı bir upload class kullanılmasını istiyorum. Yani sisteme o entegre edilecek. Eğer Eburhan üzerinde oynama yaparsanız Resize olayını kod ile hallediyorsanız o da kabulumdur.

Şu an aklıma gelen bunlar. Bunlar ivedi olarak değiştirilmesi gereken yerler.

Ücret ve ne kadar sürede yapabileceğiniz belirten özel mesaj atarsanınz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5