İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Coder(lar) Aranıyor

R

*reyeskane-

Misafir
Merhaba.

Web Tasarım ajansımızda çalışmak üzere;

- Yeniliklere açık.
- Özgün projeler üretebilen.
- İşini severek yapan.

Herkesi bekliyoruz. Yaş sınırlaması yoktur. Çalışacak arkadaşlara sunulacak imkanlar:

- SSK Yapılacak.
- İstediği bir kursta istediği eğitim programına gönderilecek (Bilge Adam)
- İş başına prim.

Eğer bu şartlar size uyuyorsa CV'nizi özel mesaj olarak bana gönderebilir veya ofisimizde ziyaret edip, yüzyüze görüşebiliriz. (Istanbul - Avrupa).

Kolay Gelsin.

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha ders mers verilecekse ben gelem sadece yol paralarını bide 3-5 kuruş harclık ver digerlerini salla :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iş başına prim derken net maaş vermeyeceksiniz galiba...

O ay içinde 1 iş alırsanız buna göre mi para vereceksiniz yazılımcınıza?

Ayrıca PHP coder demişsiniz bu coder ayrı zamanda html/css dizayn yapacak mı? tutupta dizayn yapmasını isteyecekmisiniz? yoksa farklı bir dizaynırınız var ve o dizayn edip yazılımı gerçekleştirmesi için php coderemi sunacaksınız?

Bence bunları açıkca belirtiniz daha sonra problem yaşamayınız.

Ayrıca net bir maaş vermeniz kanımca gerekmektedir. Net maaş + iş başına prim. mantıklı olan budur.

Kendimden örnek vermek gerekirse;
Şu an çalıştığım firmadan
Aylık 3000$ maaş
İş başına 150$ prim aliyorum.
Toplam 5000$ (ortalama) civarlarinda oluyor.

Yaptığım işler:
PHP
Mysql
JAVA
Oracle
C,C++,PASCAL
ASP T0 PHP (firmaların eski asp sitelerini php ye cevirmek)

Sizde bu şekilde detaylı açıklarsanız daha verimli olacaktır.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
Kendimden örnek vermek gerekirse;
Şu an çalıştığım firmadan
Aylık 3000$ maaş
İş başına 150$ prim aliyorum.
Toplam 5000$ (ortalama) civarlarinda oluyor.

Yaptığım işler:
PHP
Mysql
JAVA
Oracle
C,C++,PASCAL
ASP T0 PHP (firmaların eski asp sitelerini php ye cevirmek)

Caesar dediklerin çok güzel çünkü bizim insanımız web işinde elaman aldığında kod yazan adama şunu flashda yaparmısın der :)

ama senin maaşınla veya bildiğin programlaama dilleriyle bunun alakasını çözemedim.Dikkat ettim bir kaç yazına microsoftda çalıştığını başka bir yazıda eğitmen oldunu öğrendim fakat bir eğitimci veya bu kadar üstün yetenekli bir webmaster biraz alcak gönüllü olur sen devamlı kendini ön plana çıkarmaya çalışıyosun anlamadım gitti.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profesyonel istekte bulunacak müşteri sayısı az olunca şunu flashda yap diyen, dönen logo isteyende çıkıyor tabi. adamın birisi arabasının renginde site istedi. bmw si var ve hala 400 ytl dediğimiz siteye 350 olmaz mı diyip duruyordu. yurt dışına gitsek heralde bi 2 bin alırdık o siteye :)

D

dejafu

Misafir
@Caesar ayda 15 tane işmi yapıyorsun. yani 2 gunde bir iş. 5000$ civarı olması icin boyle olması gerekli % alıyorum desen anlayacağım. ( ctesi ve pazarda calıstıgını varsaydım farkındaysan)

işler vardırki 1 ay sürer işler vardırki 1 hafta sen bu ikisi icinde 150$ mı alıyorsun.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
redbaron' Alıntı:
Caesar dediklerin çok güzel çünkü bizim insanımız web işinde elaman aldığında kod yazan adama şunu flashda yaparmısın der :)

ama senin maaşınla veya bildiğin programlaama dilleriyle bunun alakasını çözemedim.Dikkat ettim bir kaç yazına microsoftda çalıştığını başka bir yazıda eğitmen oldunu öğrendim fakat bir eğitimci veya bu kadar üstün yetenekli bir webmaster biraz alcak gönüllü olur sen devamlı kendini ön plana çıkarmaya çalışıyosun anlamadım gitti.
yahu ben kendimi plana atmaya calismadim hiç bir zaman örnek verirmisin ben sadece örnek verdim burada...

Forumlarda bir çok kişiye yardımcı olmaya calisiyorum. adam özel mesaj olarak şu şekilde bir script yapabilirmisin ne kadar istersin diyor. ben yapamam ama bedava olarak boş bir zamanımda yapabilirim şu an çok yoğunum diyorum. bu mu kendimi ön plana atmak..

neyse hiç bir şey demiyorum sadece sana başarılar diliyorum... (ki ön plana çıkarmak sa ben bu işin okulunu okudum en iyi firmalarda stajımı yaptim diplomalarımı aldım öne çıkarmak hakkımdır. ki ben böyle birşey yapmıyorum.)

edit : @dejavu özel mesajını kontrol et ve bir daha düşün yazdığın mesajı. düşünmeden yazdığının farkındayım.

D

dejafu

Misafir
yazacaklarını burdan yazabilirsin. sen bana ben basit işler yapıyorum yazsaydın. ben sana onu yazmazdım.

yaptıgın işlere

html/css ile 2 saatte tasarım yapmak yazabilirdin.
yaptıgım şeyleri klonlayıp 2 saatte yapıyorumda yazabilirdin.

ama oyle bi yazmışsınki çok büyük projelerde çalışıyomuşsun gibi sandım.

ayrıca yaptıgın iş karşılıgında günde 300$ para alıyorsun. bence pek etik değil.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
O tasarımların hepsi bana ait ve şirket tarafından onaylanmış tasarımlardır. Karşı şirket kendi tasarımını kendisi seçiyor. Ve dinamik bir sayfa istemiyoruz dediği zaman benim yapacak birşeyim yoktur. Klonlamak dediğin şey ne demek anlamadım. Bu şirket 6 kuruluştan oluşuyor ve kendi istekleri ile aynı tasarım farklı renk çeşitleri ile 6 kurumuda yansıtacaktır.

Etik olmayan nedir onu anlamadım?

Sadece laf yetiştirmeye mi calisiyorsunuz arkadaşlar neden beni hedef alıyorsunuz? Yaptığım 1 tane illegal işi gösterim çeker giderim? günde 300$ dediğin bilemem ama ben 3 ayımı aynı firmada bir online alışveriş yönetimi yaparakta geçirdim ve sadece 1 iş yapmış gözüktüm ve 150$ aldım. İşin küçük büyüğü farketmiyor bunlar prim. Bugun 1 gunde 6 site yapıp 900$ alabilirim evet ama ilerleyen 3 ay içinde 1 proje yapıp 150$ da alabilirim prim olarak. Bizim anlaşmamızda küçük iş büyük iş hiç bir zaman yoktur. iş iştir yapılan emektir karşılığı alınır.

Dipnot: kendinizi benle kıyaslayıp daha iyi oldugunuzu kanıtlamaya calisiyorsaniz eyvallah siz daha iyisiniz siz daha muhteşemlerine layıksınız.

D

dejafu

Misafir
yazını yazdıktan sonra eklemeler yapmışsın. yazmıyorum artık bişey. ( o kadar fazla zamanım yok ayda 5000$ kazanamıyorum ben) sadece bir gülücük atıcam :)

relax kardes. cok büyüksün.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar emin ol bilginden şüphem yok bu forumuda çok katkın olmuştur olacaktırda eminim ama biraz ne biliyim bize bıraksan zaten biz senin bu sektörde işi bilen adamlardan olduğunu zaten söleriz
anlatabildim umarım derdimi tüm yazılarını okudum da diyorum bunları umarım hepimiz bilginden ve ışığından yararlanabilriz hadi kal selametle

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu güne kadar kimseyi karalamadım bilip bilmeden yorum yapmadım nedir bu alıp veremediğin @defavu... neyse senden doğru olanı yapmanı bile beklemiyorum artık. kimseyede kendimi kanıtlamaya niyetim yok. kolay gelsin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Is ilani ile ilgileniyorsaniz Caesar gibi basvurunuzu yapin.
Konuyu dagitacak nitelikteki her mesaja - rep verdim.

D

dejafu

Misafir
iyi napalım. kolay gelsin. :) girmek bizde siteye. ayrıca Ceaser basvuru yapmamıs biraz daha dikkatli oku istersen.

R

*reyeskane-

Misafir
2 gün gelemedim konu baya güzelleşmiş evet. Her neyse.

@Caesar

Yazımdada belirttiğim gibi sabit maaş diye bir olay yok. Neden mi? SSK yapılması için zaten bir maaş gösterilecektir bu yüzden verilecek maaş tutarı ssk'ya yatırılacaktır. Ayrıca bizimle çalışacak arkadaşları 9-12 bin YTL tutarındaki kurslara "ücretsiz" ve "beklentisiz" gönderiyoruz. Anlayan bilir Coder demek tasarımcı demek değildir. Daha önceki konular dikkatini çektiyse tasarımcıyı ayrı coderi ayrı alıyoruz. Bende size kendi primlerimizden örnek veriyim iş başına php coder %30 gibi bir taban prim alacak. Tabi işinin ayrıntısına göre alacağı komisyon artacaktır. Bu sadece taban fiyattır. Ve şu an 3 günde 9 adet min 900 $'dan anlaştığımız iş üzerinden eğer bir coder iş yapsa alacağı ücreti siz hesaplayın.

Kolay gelsin.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet açıklamalarınız için teşekkürler insanlar bilgilenmiş olur bu şekilde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5