İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php developer aranıyor!

stabil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstanbul veya Kocaeli’ den.
En az 18 yaşında.
PHP diline hakim.
Oracle, PostgreSQL ve MySQL veritabanlarını kullanabilecek (Yalnızca PHP için kullanılacaktır.).
Http servis sağlayıcıları ve bu sağlayıcıların modülleri hakkında yeterli bilgiye sahip (LiteSpeed ve Apache için geçerlidir.).
Kısmen css, ajax, java ve html bilgisine sahip (Yalnızca script’ in tasarıma giydirilmesi için geçerlidir).
Referans(lar) verebilecek (Bu siteyi ben yaptım buyrun şeklinde ki referanslar dikkate alınmayacak, demolar esas alınacaktır.).

Bunların yanında;

Her hafta yalandan hasta olan, hergün yalandan trafik kazası geçiren, tüm akrabalarını yalandan öldürerek her gün cenazesine giden kısaca yalan makinası olmayan.
Adres, telefon ve diğer tüm iletişim bilgilerini doğru verebilecek, bahanesiz olarak her an ihtiyaç duyulduğunda ulaşılabilecek.
Gerçek kişi (freelance) veya firma yetkilisi olarak sözleşme imzalayabilecek.
Verdiği sözü ağzıyla değil teslim ettiği işle tutabilecek.

Proje bazlı olarak devamlı (proje’ den proje’ ye daimi) çalışabileceğim gerçek kişi(ler) (freelance's) veya firma(lar) aramaktayım.

İletişim için, kendinizi kısaca tanıtıp yaptığınız ve yapabileceğiniz işlerle ilgili özgün bir metin yazarak özel mesaj (pm) atınız.

Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5