İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP ENCODE

berkay7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bir scriptin sadece alttaraf.php ve index.php sini kilitlemek istiyorum. mümkünse domaine göre eğer domain olmazsa bile kilitlenmesi önemli. bir kaç program buldum fakat dosyaların içinde html kodlar olduğu için sorun çıkartıyor. Bana bi program veya online bir site önerirseniz sevinirim.

berkay7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
....bir kaç program buldum fakat dosyaların içinde html kodlar olduğu için sorun çıkartıyor...

Ve sizin dediğin sitede:
Sadece <?php veya <? ile açarak başlayıp ?> kapandığı alandaki kodlarınızı şifrelemektedir php dosyalarınızın içerisindeki kapama ?> işaretinden sonra bulunan html kodlarınız şifrelendiğinde hata verebilir.

başka öneriniz varsa bekliyorum. Teşekkür ederim.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lisanslı ioncube encoder a sahibiz ioncube php dosya içinde kullanılan her kodu (html javascript vs..) encode etmektedir. (php encoder) www.ioncube.com

isterseniz mail ile bizimle iletişime geçin (msn den değil) ücretsiz encode edelim.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Lisanslı ioncube encoder a sahibiz ioncube php dosya içinde kullanılan her kodu (html javascript vs..) encode etmektedir. (php encoder) www.ioncube.com

isterseniz mail ile bizimle iletişime geçin (msn den değil) ücretsiz encode edelim.

ioucube ile şifrelenmiş php dosyasını her host destekliyormu? yoksa ek şeyler gerekiyormu

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunucuda ioncube loader olması gerekir. Bu dosya ücretsizdir. Artık nerdeyse her sunucuda yüklü. Ancak yine de yüklü olup olmadığını hizmet sağlayıcınıza sormanız iyi olur.

evet aynen böyle kurulumuda çok zor değil ioncube loaderın sunucuya.

arkadaşımızın dediği gibi zaten artık standart bir serverda kurulu olur ioncube loader çünki dünyada artık bu standart sadece host satıyorum deyip neyin ne olduğunu bilmeyen bazı çok genç arkadaşlar bilmiyorbile ioncube loaderı duysalar bile sunucudan anlamadaıkları için kuramıyorlar/kurduramıyorlar.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Olup olmadığını test etmek için şifrelenmiş basit bir php dosyası gönderebilirmisiniz? (echo "iyinet"; bile yeter)

php_info() ilede belli oluyormu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5