İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Firma & Ürün Tanıtım Scripti V.1.2 (Bağış yap scripti al) 15TL

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar,

Scripti satın alabilmek için http://secure.kizilay.org.tr/ adresine 15tl bağış yapıp bana dekontu yolladığınız zaman teslim edilecektir.
Teslimatlar günde 1 kere yapılacak olup tüm satın alanlara toplu mail ile yollanacaktır. Eğerki herhangi bir nedenden dolayı bağış yapamaz iseniz ödemeyi bana gönderebilirsiniz ben sizin adınıza bağışta bulunup konuya dekontları ekleyeceğim.

V.1 den farkı ürünler için kategori modülü eklenmiştir.

Scriptin özellikleri aşağıda mevcuttur.
Script açık kaynak olarak verilecektir.
Scriptin fiyatı ucuz olduğundan kurulum alan kişi tarafından yapılacaktır. Gerekli bilgilendirme dökümanları yollayacak olduğum rar dosyasının içinde mevcuttur.
Özellikleri :
Menüler sürükle bırak şeklinde sıralaması değiştirilebilir.
Ürünlerimiz, Duyurular, Fotogaleri, Ziyaretçi Defteri için Aktif/Pasif Özelliği.
Eklenen Ürünlerin sıralaması sürükle bırak şeklinde değiştirebilir. Satışa durdurulan daha sonra devam edecek olanlar için ürünü aktif pasif yapabilme özelliği.
Ziyaretçi Defteri Modülü, Admin cevaplı
İletişim Formu Modülü SMTP yapılı hem mail atıyor hem admine kaydediyor.
Duyurularımız Modülü (Her duyuru için aktif / pasif özelliği)
Sistemdeki her sayfa, duyuru ve ürünler için Title, Keyword, Description Ayarları mevcut.
Sistemdeki her sayfa,duyuru ve ürünler için keyword bulucu mevcut isme göre keyword üretiyor.
Slider Ekle / Sil
Fotogaleri Ekle / Sil
Sol menüde mevcut Hava durumu, Saat, Sol Duyurular Modülü Aktif/ Pasif Özelliği.
Sol menüde bulunan hava durumu şehrinin admin panelden aktif pasif yapabilme.
Site ilk açıldığında litebox popup duyuru alanı aktif/pasif özellikli. Cache ile çalışır ve bir ziyaretçi günde 1 kere görebilir.
Google Webmasters ve Analytics kodunu adminden girme özelliği.
Footherda bulunan twitter ve facebook sayfa urlsini adminden girebilme özelliği.
Merkez bankası oto döviz kurları modülü
Foother kısmında bulunan copyright ve powered bölümlerini adminden değiştirebilme özelliği
Demo adres : www.e-ticaretscripti.com/mustafa
Admin panel bilgileri : www.e-ticaretscripti.com/mustafa/admin
K.a. : admin
Şifre : 123456

Admin panel yetkileri kısıtlanmıştır yaptığınız hiç bir işlem çalışmayacaktır.

Ekran Görüntüleri :
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Zekice, bedava dağıtmaktan, yada küçük ücretler almaktan iyidir.

Script de gayet iyi.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tebrikler hocam.
Diğer platformda satın almıştım.
Hem hayır işliyorsunuz, hem de bu güzel scripte insanların cüzi bir miktara sahip olmasını sağlıyorsunuz.
Allah her zaman daha çok versin.

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tşk ederim arkadaşlar. maksat scripti satmak değil yada para kazanmak.
amacım scripti bedava dagıtmayayım, alan kişilerde ufak bi miktarda olsa hayra girsin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5