İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php hazır scprit kurulumu

celalyağmur

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim,bağıslayın beni...

Merhabalar,ben bir subdomain kurup o domaine elimde bulunan burdan indirdiğim hazır bir php script kurmak istiyorum.Fakat bu kuracağımız subdomain ve php script'i ana sayfa yapmak istiyorum,şöyleki;www.islamvetarih.com'a tıkladığın zaman smf forum değilde,bu yeni kuracağımız php script açılacak ana sayfa olarak.Tabi smf forumda arka pılanda çalışır vaziyette kalacak.Ben smf foruma bu yeni scriptte link vererek ziyaretcileri yönlendirmiş olacağım. Bunun kurulumunu ve yukarıda bahsettiğim gibi ana sayfa yapma işini beceremedim.Böyle bir imkanımız ve olanağımız varmıdır.? Varsa bana bunu yapmamın yolunu gösterebilirmisiniz,yada subdomaine gerek olmadanda oluyorsa daha iyi olur.Yani lafın kısası bu scriptti ana sayfa yapmak istiyorum bu nasıl olur ve tabiki bu scripti nasıl kuracağım öncelikle hostuma.Kolay gelsin tşk...

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Burada kimse yokmu acaba.? Şu sıkıntıma çözüm bulacak...Scripti yükledim hostuma subdomain olarak.Şuan aktif çalışıyor lakin bunu nasıl ana sayfa yani www.islamvetarih.com'un giriş sayfası yapabilirim...Bilen biri anlatabilirmi...

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5