İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php İf ve switch Yapısı (Videolu Ders)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çok yararlı ders olmuş tebrikler

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sitede video küçük ama video urlsini alıp media playerda izliyebilirsiniz

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son default tan sonra break koymana gerek yok

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sitede video küçük ama video urlsini alıp media playerda izliyebilirsiniz

hocam onu bende biliyorum :) urlyi alıp izlemeyi. Yani altına bir link koysa büyütün diye yada direk videonun uzantısını yazsa daha kolay olur. Zaten bu dersi izleyip anlıyacak bütün webmasterlar o videonun yolunu bulmasını bilir.

GarantiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eleştiriler doğrultusunda ders izleme sayfasını yeniden düzenledim arkadaşlar... ;)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dersler için teşekkürler öncelikle. acaba dersleri yazılı olarak da hazırlaman mümkün mü? hem video hem yazılı kimimizin hesabı kotalı o yüzden pek video izlemeye yanaşmıyoruz

GarantiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dersler için teşekkürler öncelikle. acaba dersleri yazılı olarak da hazırlaman mümkün mü? hem video hem yazılı kimimizin hesabı kotalı o yüzden pek video izlemeye yanaşmıyoruz

Yazılı dersler hemen hemen her yerde mevcut olduğundan videolu dersler hazırlıyoruz. Şuan text tabanlı dersler hazırlamayı düşünmüyoruz. 3,4 dk lık derslerin boyutu 2 ile 3 mb arasında değişiyor zaten. Tabi konularda ilerledikçe ders süreside artıyor bununla doğru orantılı olarak video boyutlarıda artıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5