İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Kodlayacak Birini Arıyorum

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar
Php Kodlama Yapacak ?
bir projemiz için php kodlaması yapacak kişi arıyorum. Bütçem az evet ama hayrına bu işi yapacak olan var mı. Verecegim para az evet ama projemiz ile birçok insan belkide hayallerine kavuşacak. Hem katkım olsun hem hayrıma yaparım diye bir insan var mı. Bu zamana kadar hep paraya pula düşkün olan insanları tanıdım fakat yok mu allah rızası için yardımcı edecek biri.

Sistem online sınav sistemi olacagı için kişiler soru çözecek. Kesinlikle ve kesinlikle herhangi bir kar para kazanmak v.b amacım yok tamamen insanlara arkadaşlara yardımcı olmak amaç. Sistem ücretli olacak evet fakat burada toplanan gelir ile Okula gidemeyen okuyamayan kardeşlerimiz var onlara yardımcı olmak destek olmak. Herhangi bir para kazanmak v.b ugraşında degilim kimse yanlış anlamasın.

Sistem : Online sınav scripti. Css / xhtml kodlaması yapıldı bir php kodlaması kaldı

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu güncel ve acil arkadaşlar yardımcı olacak bir arkadaş yok mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5