İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php kolay forum sürüm 1.50 çıktı

phpKF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
  • Eklenen özellikler :
  • Alt forum özelliği:
    Tek seviyeli alt forum özelliği, üst forumu konu açmaya kapatabilme, kullanımı kolay forum düzenleme sayfaları.
  • Geliştirilmiş forum yetkileri:
    Okuma, konu açma, cevap yazma için ayrı ayrı yetkilendirme ve forum kapatma özelliği.
  • %30 ila %60 arasında hızlandırılmış ana sayfa:
    Forum ana sayfası; veritabanı yapısındaki ve ilgili sayfalardaki değişiklikler sayesinde, bölüm ve mesaj sayısına göre %30 ila %60 arasında hızlandırıldı.
  • Her kullanıcı için ayrı ayrı özel ad ekleme özelliği:
    Sadece yöneticiler tarafından ayarlanabilir özel ad sistemi.
  • Geliştirilmiş veritabanı yedekleme ve yükleme:
    Veritabanı boyutu sınırlaması olmadan parçalara bölerek yedekleme ve yükleme.
  • Değiştirilmiş hata sayfası yapısı:
    Hata sayfası ve tüm sayfalardaki hata mesajları daha sorunsuz çalışması için tekrar düzenlendi.
  • Forumda olduğu gibi portalda da kullanıcı seçimli temalar:
    Profil değiştir sayfasından ayrı ayrı ayarlanabilir forum ve portal tema seçimi.
    Bu özelliğin çalışması için phpKF-Portal 1.20`nin çıkışının beklenmesi gerekiyor.
  • Gelişmiş RSS beslemesi:
    Ana sayfa ve her forum bölümü için ayrı ayrı RSS beslemesi.
    RSS beslemesinde; forum, alt forum ve güncel 20 konu gösterimi.
  • Adım adım toplu e-posta yollama:
    Toplu e-posta yollama özelliği, sunucuya yük yapmaması ve yüksel üye sayılı forumlarda sorun olmaması için ayarlanabilir adımlı hale getirildi.
  • Kusursuz yönlendirme sistemi:
    Giriş ve çıkış yaparken bir önceki sayfaya geri yönlendirme.
    Üyelere özel sayfalara üye girişi yapılmadan girildiğinde çıkan uyarı sayfası; Ardından giriş yapıldığında gidilmek istenen sayfaya yönlendirme.
  • Otomatik ayar.php dosyası oluşturma:
    Sunucunun yazma hakları açıksa, kurulum ve güncelleme yaparken ayar.php dosyasını elle kopyalamanıza gerek kalmadan otomatik oluşturulacak.
  • Tüm çevrimiçi zamanlarını yönetim genel ayarlarından değiştirebilme.
  • Geliştirilmiş kullanıcı izinleri sayfası.
  • Kilitli konuları tekrar açmaya gerek kalmadan yöneticiler tarafından değişiklik yapabilme.
  • Özel ileti kutularında grafik doluluk oranı göstergesi.
  • Forumda gösterilen tüm sayılar için, gerecler.php dosyasından değiştirlebilir rakam biçimi fonksiyonu.
  • Yeni 5 renkli simgeler ( ByLegenS yapımı )
  • Yeni 5 Renkli tema tasarımı.

- Resimli Kurulum Klavuzu -
- Güncelleme Klavuzu -
- Forum ve portal Kurulum Videosu -

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5