İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Kursu arayanlar

sinan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda yaptığım geniş çaplı araştırmam sonucunda her yönden en uygun olacağını düşündüğüm bir kurs buldum. Bizzat ofislerine gidip görme imkanım da oldu. Fiyatından sertifikasına her şey uygun geldi. Fakat tek sorun kontenjan problemi. Araştırdığım bütün kurslarda aynı problem mevcut. Bu nedenle kursun bir an önce başlayabilmesi adına kendime buradan kurs arkadaşı arıyorum. Üstelik 2 yada daha fazla kişi beraber başvuru yaptığında % oranında çok iyi indirimler de mevcut. Php öğrenmek isteyen ve kursdan yararlanmak isteyen varsa bana pm atabilirler.

Evinizde de öğrenebilirsiniz fakat size sertifika sunacak birini bulamazsınız. Sertifikalar diploma kadar değerli olduğu bir dönemdeyiz ve mantıklı adımlar atmanın tam zamanı.

Kurs İstanbul Anadolu yakasındadır. Ayrıntılar için pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5