İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php mp3 scripti istiyorum

W

webbil

Misafir
Php mp3 scripti lazım .. Uygun fiyat ile demo link yazarsanız sevinirim ..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.bbtscripts.biz/test.php

Not: Islerin yogunlugundan online olamiyorum. Pm olarak cevap yazmaniz makul olur.

Artist/album/sarki.html seklinde yapilabilir.
Meta Tag optimizasyonu eklenebilir.
Tasarim konusunda bir yardim soz konusu degildir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
En bastan istegine uygun olarak 150 USD civarina yazabilirim bir hafta icerisinde. Normalde biraz daha pahali calisiyorum ama su aralar yaptigim bazi yatirimlar icin paraya ihtiyacim var. 100 e 50 ye verenlerde olabilir aradaki fark sizin icin ozel olmasi, baska biryerde kullanilan ya da daha onceden hazirlanmis birsey degil, tabi sizin icin onemliyse bu faktor.

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.alemmp3.com php mp3 scripti :

Demosunu Yaratabilirim basit ve kullanışlı bir Script Fiyatı : 250 YTL Script Bize aittir Kendi yazılımımız İstediğin özelliklere göre scripte ekleme yapılabilir.

msn : info [at] alemmp3 [.] com ( sende var zaten )

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o scripte biraz fazla olmadimi hocam ? :D
bende ariyorum ortaya laf atmak icin degil soyledigim

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LoRD YenGeC tasarım berbat ötesi farkındayım ama anlamıyoruz tasarımdan scripti yazıp veririz güzel tasarım yaptıktan sonra scripte uyarlayınca çok güzel olacağına eminim Son fiyat 200 YTL yaparım fakat Sattığımız scriptlerde Alıcıya Öncesinde Fax yolluyorum sözleşme imzalıyoruz oda faxla imzalayıp geri bize yolluyor aslı bizde fotokopisi onda kalıyor hem temiz sağlıklı sözleşmeli iş oluyor 2 taraf içinde. Admin menüsü çok güzel şuandaki script gayet iyi hit gönder hit al toplistlerine ekleyip sitenizi çok kısa sürede büyütebilirsiniz. bilgi için msn adresimi verdim isteyen gelebilir
[email protected]

B

BelevianChaos

Misafir
daha çok istediğin özelliklere bağlı fakat standart bir scripti 150 ytl'ye yaparım sana. maximum 2 gün.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buraya konu acmadan once pm atmissin tskler bu davranis icin.

Muzikalani.com 'un PHP scripti ( mp3/sanatci+ismi/sarki+ismi.php yerine mp3+indir.php?ID=XXX var ) 3 gunde teslim tasarim su anda muzikalani.com daki tasarim degil. Fiyat 200 YTL

iyi calismalar...

W

webbil

Misafir
kernel, abi senden cevap gelmeyince açtım topiki :) .. Msnde karşılaşınca konuşalım ..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam da ben 1 gun daha giremeyecegim MSN 'ye en erken bugun 24:00 'dan sonra girebilirim.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5