İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php nuke 200 den fazla guest istemiyorum

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkladaşlar servage.net kullanıyorum dolaysıs ile sitem yoğun olduğundan sürekli suspant ediliyor ben şimdi sitemde maxsimum guest sayısının 200 den fazla olmasını istemiyorum yani 201 inci guestin üye olmasını istiyorum siteye girişi için bunu yapmam mümkünmü mümkin ise açıklar iseniz sevinirim Tşk...

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkladaşlar servage.net kullanıyorum dolaysıs ile sitem yoğun olduğundan sürekli suspant ediliyor ben şimdi sitemde maxsimum guest sayısının 200 den fazla olmasını istemiyorum yani 201 inci guestin üye olmasını istiyorum siteye girişi için bunu yapmam mümkünmü mümkin ise açıklar iseniz sevinirim Tşk...

Giriş yapan kişide servera bağlı user dır. Bu kişide apache ye kodları yorumlatır bu kişide sorgulara neden olur ve cpu,ram kullanır. (Servage de 200 guest li bir site düşünemiyorum.)

201. guest in üye olması değilde girememesini sağlayabilirseniz belki çözüm bulabilirsiniz. Vbulletin in server yoğunluğunu görüp "server çok yoğun" mesajı verip sizi siteye almaması gibi.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bence host değiştirsen daha mantıklı değil mi?

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi okadar para yok ancak reseller karşılar onu o yüzdende sitenin geliri yokki
doğru düzgün :s

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5