İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Nuke ve Server(yardim lütfen)

T

Turkeywebnet

Misafir
Php nuke bir sitem var dedicadetimde,anlik ortalama online kisi sayisi 100-140 kisi arasi.10 bin üyesi var,1500-1800 tekil hiti var.Serverim arasira cok cok yavasliyor bazende durma noktasina geliyor.O kadar kisi nuke kullaniyor hic birinden bir kötü sey duymadim serveri zorladigi hakkinda.Sizce makinayi kasan sey php nuke portal sitemidir?

Php nuke ler belli bir düzeyden sonra serveri zorluyormu?Lütfen bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

iyi günler.

T

Turkeywebnet

Misafir
Böyle konular agirdir biliyorum,icinde para kelimesi gecmiyor :D neyse bakin keyfinize,

T

Turkeywebnet

Misafir
Keiyfler yerindemi? :D bisey sordumda ayrica soruma bir yapayim nuke sitemde online kullanicilar 3 er 2 ser 5 er defa görünüyor,300 online gibi.Bu nedir

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkeywebnet' Alıntı:
Böyle konular agirdir biliyorum,icinde para kelimesi gecmiyor :D neyse bakin keyfinize,

Konuyu okudum, bilgim olmadığı için cevap yazmadım.
2-3 lü gözüküyor demişsin.session'larda mı bir gariplik var? yoksa script'te mi bir sorun var..

küçük bir not : tek bir sitede saatlerce cevap beklemek yerine, 10dk içinde 5 tane siteye sorununu ilet, saatler/5 dk bekle..

iyi çalışmalar

fatih429

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede php nuke var..
arkadaşım bende online 1300 diyor ama normal olarak bakıyorum realistten 350 -400 arası.
günlük 15.000 - 20.000 tekil hiti var sitemin ve hiç bir server barındıramadı illa decicated al dediler. 3 tane server çökerttim php nukeyle.
bu kadar kötü bir sistem olamaz bence hemen değiştir.

T

Turkeywebnet

Misafir
Degistir de hocam icinde bir yigin bilgiler üyeler var ,onlar ne olucak bir yigin emek bosami gidicek,yokmu bunun bir cözümü acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5