İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php nuke

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrblar..
Bi php nuke kurmam lazimda. en sorunsuz versionu en son sürümü mü yoksa önceki versionlarindan biri mi ? Hangisini kurmami tavsiye edersiniz ?

Bir de theme ve modül bulabilecegim sayfalar söylerseniz sevinirim..

Saygilar..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7.9 satın aldım ve çok pişman oldum ücretsiz dağıtılan bu hazır portala gittim para verdim.pişmanım ve hiç kullanmadım tavsiye etmem.en sorunlusu 7.9
önereceğim 7.6+3.1 patch
theme için: www.nukemods.com

H

HoBaa

Misafir
bencede en ıyı 7.4 dür.

ama daha fonksıyonel kullanmak ıstıyorsan yada guncel olmak 7.7 derim.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re

korkma bi sorun olmaz kolay kolay son versiyonlarda ve en iyiside her zaman için en son sürümdür neden dersen adamlar daha iyisi olduğu için yeni versiyonunu çıkartıyorlar...

K

Komedya

Misafir
7.6 + 3.2 patch kurmanı tavsiye ederim.
ayrıca bir php-nuke portalını artık saf olarak kullanmak cok tehlikeli cünkü cok güvenlik acığı olan bi yazılım.
sentinel, protector vs. gibi eklentiler yüklemelisin.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten nuke'de yeni güvenlik açıkları çıkıyor. şimdi joomla kullanıyorum.çok dinamik ve estetik.tavsiye ederim.
www.joomla.org

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla için Theme leri nerden bulabilirim ?

D

duyurbeni.com

Misafir
bence joomla yükle ...php nuke cok sorunlu ...download modulu bulmak zor geliştirmek cok zor ..http://www.underteam.com en gelişmişi bu mesala...yerinde olsam joomlaya gecerdim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5