İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php öğretici

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bu yaz php öğrenmem gerek napıyım ne ediyim msn destek verebilcek olan var mı + kursa git derseniz kursa gidiim +
phpmysql-oc.jpg
bu kitabı aldım daha ne yapyım çok tşlk

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Once kitabi bir guzel oku, ardindan da hazir scriptleri incele... Ben baskalarinin kodlarina bakarak ogrendim. www.php.net de cok faydali, oradaki kucuk kod parcaciklarini da incele...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana yaz demeseydin de daha geç bir vakit söylesiydin. www.websiteleri.gen.tr ye gel oradaki ücretsiz kursa katıl derdim. ama yaz benim için çok erken.

dinamik içirik te iyi olabilmen için (php yada asp veya jsp veya herhangi birşey) Statik olanda iyi olman gerekir. yani frontpage yada benzeri bir programla HTML yazıyor olmamalısın; yani dinamikleştireceğin yapının statik şekline hakim olmalısın. Hakim olduğunda frontpage yada benzeri toollar kullanmakta sorun yok.

örneğin:
<table>
<tr>
<td>ad </td>
<td> soyad </td>
</tr>

döngünün içine gelecek olan kısım bundan sonra başlar
<tr>
<td> dinamik olarak elde edilen isim </td>
<td> dinamik yollarla (php) elde edilen soy isim </td>
</tr>
döngünün bittiği yer

</table>

Azim + çalışmak + yılmamak + Bıktırmadan hep sormak

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla piyasadaki php konusunda bence en iyi kitapların yazarları

Luke Welling Laura Thomson

süper bir kitap

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi