İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Otel Yorumlama Tesis Yorumlama Scripti

ersdal

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
adaşlar sizlere kendim yazdığım Otel Yorumlama ve Tesis Yorumlama Scriptini satışa çıkarıyorum. Türkiye de yeni bir meslek olma yolunda ilerleyen otel sitesi sadece ülke ile sınırlı kalmayıp Yurt dışı otelleride eklenebilecek şekilde kodlanmıştır. Sistem tamamen yönetim panelinden koordine edilmektedir. Sistem de Yönetici herşeyi yönetim panelinden halledecektir. Sistemden bir kaç görüntü atacağım ve çalışır demo olarakda faaliyet gösteren www.otelofis.net i ziyaret ederek canlı demo da görebilirsiniz. Bol miktarda resimler ile birlikte görebileceğiniz bir yer de http://birscript.com/otel-yorumlama-...mlama-scripti/ bu siteden de bakabilirsiniz.
Sistem her gün güncellenmekte olup Güncellemeler ücretsiz yapılacaktır.
Sistemin Başlıca Özellikleri
1-Üyelik sistemi mevcuttur.
2-Yorum yazabilmesi için üye olması gereklidir.
3-Oteller ve yorumlar admin onayına düşer
4-Yönetim panelinden üye yetkilendirilmesi yapılmaktadır.
5-Anasayfadaki bölge kontrolü de admin panelinden yapılmaktadır.
6-Otel Vitrini mevcuttur.
Detay çok olduğundan fazla saymaya gerek yoktur inceleyerek bilgi edinip 7/24 Telefon: 0544 404 86 91 arayarak bilgi alabilirsiniz. Türkiyede bu proje tutmakta olup her geçen gün tatil ülkesi olarak büyümekteyiz ufak bir emek ile sizlerde oturduğunuz yerden hem reklamlardan hem otellerden hem de adsenseden kazanabilirsiniz.
Sistemdeki Güncellemeler dediğim gibi Ücretsiz yapılacaktır ve güncellemeler ile yenilikler gelecektir. İlerleyen zamanda Rezervasyon sistemi de entegre edilecektir.
Ücret konusunda bilgi isteyiniz.

iletişim bilgilerimiz
www.birdigital.com da mevcuttur.

ersdal

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sistem güncellemeleri devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5